شاید برایتان این سوال پیش بیاد که چرا برخی شرکت های طراحی سایت مطرح هستند و برخی دیگر نه. آیا به خاطر قدمتشان است یا اینکه موارد دیگری دخیل هست که روی معروف شدن یک شرکت طراحی وب سایت تاثیر می گذارد. در ادامه سعی می کنیم به این سوال پاسخ دهیم که چطور یک شرکت طراحی سایت می تواند خود را مطرح کند؟

شرکت های طراحی سایت در همه جای ایران هستند. اگر شما بازار هدف داخل کشور را می خواهید داشته باشید باید اول از ساختمان خودتان شروع کنید. چرا؟

فرض می کنیم شما تازه یک شرکت طراحی سایت تاسیس کرده اید. برای اینکه اولین نمونه کارهای خود را ایجاد کنید باید به سراغ نزدیکان و آشنایان بروید. چون آنها به واسطه ی شناخت و دوستی قبلی به شما اعتماد کرده و کار طراحی سایت خود را در اختیار شما قرار می دهند.

برای بهترین شدن بهترینها رو استخدام کنید!

اگر بخواهید پروژه های ضعیف ارائه دهید، این کار رو یک دانشجو در خانه هم می تواند انجام دهد. پس به دنبال ارائه کارهای حرفه ای باشید. برای این منظور باید حرفه ای ها رو استخدام کنید.

یکی از مواردی که به مطرح شدن یک شرکت طراحی سایت منجر می شود این است که نمونه کارهای خوبی ایجاد کنند و سایت خودشان نیز یک سایت خوب و حرفه ای و منحصر به فرد باشد.

اینها همه روی برند شدن یک شرکت طراحی وب سایت تاثیر می گذارد.

برای معروف شدن سبک خاصی انتخاب کنید!

حتما یک سبک ایده آل و منحصر به فرد را دنبال کنید. مثلا برخی از شرکتها لوکس گرایی را ملاک قرار می دهند و سایتهایشان را با رنگهای لوکس و ساختاری کلاسیک میسازند.

برخی از شرکتها نمونه کارهایشان را با رنگهای جیق و شاد درست می کنند و … هر شرکت موفقی یک سبک از طراحی را دنبال می کند.

برخی ها روی طراحی مینیمال کار می کنند و برخی ها روی طراحی شلوغ. برخی ها از اینفوگرافیک ها و وکتورها استفاده می کنند و برخی ها از تصاویر رئال. اینکه سبک در کار خود داشته باشید به مطرح شدنتان کمک می کند.

مثلا ما در سایت طراحان وب کرج بر روی ترکیبی از وکتورها و رئال تمرکز داشتیم. طراحی مینیمال و رنگ بندی جذاب و ساده است.

خوشبختانه ما با ایجاد سایت هایی با گرافیک مناسب و رعایت سبک طراحی خود و انجام پشتیبانی های مستمر توانستیم در طراحی سایت در کرج و سایر زمینه ها حرفی برای گفتن داشته باشیم.

در ضمن شما می توانید با سئو کردن سایت خود با کلمات کلیدی معروف شوید. این کار سختی است مخصوصا در کلمات پر رقابت اما ما می توانیم این کار را در بخش خدمات بهینه سازی و سئو سایت انجام دهیم. با ما همراه شوید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =