طراحی سایت حرفه ای ارزان چیست؟

امروزه کار طراحی سایت را هر کسی انجام می دهد. به واسطه ی وجود سیستم ها و قالب های آماده هر کسی می تواند ادعا کند طراح سایت است. این خوب است یا بد؟ وقتی قرار باشد کسی با یک ماه فعالیت نام خود را طراح سایت بگذارد بد است ولی اگر شما بخواهید با کمترین هزینه برای خود سایت طراحی کنید بدک نیست! در کل با وجود سیستم های آماده افراد زیادی روی به صنعت طراحی سایت آورده اند و قصد دارند سهمی از بازار را بدست آورند. اما آیا می توانند؟

شما به عنوان کارفرما دنبال چی هستی؟ فقط یک سایت؟ آیا برایتان مهم نیست آن سایت چه ظاهر و امکاناتی داشته باشد؟ آیا برایتان مهم نیست این سایت چقدر قابلیت جذب مخاطب و تبدیل وی به مشتری را دارد؟ همه ی اینها مهم است، اما آیا طراح سایت شما اینها را می داند و رعایت می کند؟ در اکثر اوقات متاسفانه پاسخ خیر است. آنها برای شما طراحی سایت حرفه ای ارزان انجام می دهند!

طراحی سایت حرفه ای ارزان قیمت یعنی چه؟

کسانی که زیاد سر رشته از وب ندارند همیشه می خواهند با قیمت های کم بازار را به دست خود بگیرند. آنها کسانی هستند که چند روزی میهمان این صنعت هستند و پس از آنکه کارشان با مبالغ اندکی که بدست آورند راه افتاد، کارشان را ول می کنند و به پیشینه ی قبلی (اصلی) خود برمیگردند.

آنها ادعا می کنند که برای شما یک سایت حرفه ای اما ارزان قیمت طراحی می کنند. در حالی که اکثرشان نمیدانند سایت حرفه ای چیست و با چه سه ای نوشته می شود!

متاسفانه مطالعه و تحقیق کم کارفرمایان در زمینه طراحی سایت و البته نبود قوانینی به منظور انتخاب درست مجری باعث شده اغلب کارفرمایان به این جور افراد در مرحله اول مراجعه کنند و بعد از شکست در پروژه دیگر از هر چه سایت و طراحه بدشان می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت طراحی سایت کلیک کنید.

در حالی که مشکل انتخاب نادرست بوده، شما باید با توجه به اهدافتان انتخاب و هزینه کنید.

شرکت طراحان وب کرج با پشتوانه 8 ساله خود در زمینه طراحی سایت می کوشد بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان خود بدهد. خوبی کار با شرکتهایی مثل ما این است که شما هرچقدر هم که هزینه کنید مطمئن هستید آن هزینه را دور نخواهید ریخت و کاملا بجا هزینه ی شما در پروژه خرج شده است. مهمترین نکته این است که شما در ادامه با کمک خدمات دیگر ما مثل سئو  و تبلیغات اینترنتی نتیجه طراحی سایت خود را می گیرید.

یکی دیگر از دلایلی که باعث می شود مخاطبان ما را انتخاب کنند پشتیبانی است. سایت یک نرم افزار است و اگر پشتیبانی نشود یک سنت هم نمی ارزد.

طراحان وب کرج با ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت می کوشد همیشه مشتریان خود را راضی نگه دارد.

امیدوارم با خواندن این مقاله درک بهترین نسبت به طراحی سایت ارزان حرفه ای پیدا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار − 2 =