خدمات سئو با بهترین خدمات دهنده سئو

,

خدمات سئو شامل سرویس هایی است که توسط یک شرکت یا مجموعه سئوکار به کسانی که قصد دارند سایتشان با کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ارائه داده می شود. این سرویس ها اغلب دارای قیمت ها و شرایط به خصوصی است و هدف از ارائه این خدمات این است که سایت کارفرما به صدر نتایج گوگل بیاید.

اولین و بهترین بودن در گوگل رقابتی بی پایان است که در حال حاضر اکثریت سایت های حاضر در اینترنت دوست دارند این جایگاه را برای خود کنند. برای اینکه چنین جایگاهی بدست آید سایت باید سئو شود. منظور از سئو شدن سایت این است که سایت را در اینترنت بین کاربران چنان محبوب کنیم که گوگل برای آن ارزش بالایی قائل شود و آن را به کاربران خود پیشنهاد دهد.

چرا گوگل بهترین نتایج را پیشنهاد می دهد؟

هدف گوگل همین است! ارائه بهترین نتیجه به کاربران. اگر گوگل نتایج خوبی به کاربرانش نشان ندهد آنها را از دست می دهد و این مغایر با رویکردها و اهداف گوگل است. پس اگر قصد دارید در سئوی سایت خود موفق باشید باید از الگوریتم ها و استاندادهای گوگل برای سئو سایت استفاده کنید.

سئو یک علم ساده اما بسیار پیچیده با جزییات زیاد است که رعایت نکردن جزئی ترین مسائل گاه منجر به شکست در سئوی سایت می شود. با توجه به این حساسیت شما مجبور هستید برای سئوی سایت خود به سراغ سرویس دهندگان سئو بروید و از خدمات آنها استفاده کنید.

حال سوال مهم در سئو این است که خدمات سئو و یا خدمات دهنده سئو باید چه ویژگی داشته باشد و چه سرویسهایی را به کارفرما ارائه دهد. ما در این مطلب قصد داریم به معرفی سرویسهای طلایی بهینه سازی سایت بپردازیم و شما را با آنچه باید بدنبال آن باشید هدایت کنیم.

ما در طراحان وب خدمات بهینه سازی سایت را در موارد زیر ارائه می دهیم:

 • تعیین استراتژی سئو
 • مشاوره در زمینه ی سئو
 • انجام خدمات سئو
 • آنالیز اختصاصی سئو سایت شما
 • بهبود جایگاه سایت در موتور جستجو
 • افزایش ورودی شما از موتورهای جستجو
 • افزایش نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری
 • افزایش نرخ کلیک در موتورهای جستجو
 • از بین بردن مشکلات ساختاری سایت از نظر سئو
 • پشتیبانی از سایت های سئو شده

وقتی هدف شما SEO باشد یعنی به دنبال یکی از بهترین سرمایه گذاری های تبلیغاتی هستید. چرا سرمایه گذاری تبلیغاتی؟ سئو یک پروسه طولانی از 3 تا 18 ماهه است که شما توسط آن قادر هستید هنگامی که مشتری به شما نیاز دارد جلوی چشمش ظاهر شوید.

بهترین آژانس طراحی وب و سئو در کرج

چرا سئو؟

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به خدمات یا محصولاتی نیاز داشته باشید. اولین جایی که به دنبال آن می گردید کجاست؟ بله اولین جا اینترنت و به احتمال زیاد موتور جستجوی گوگل است. مشتریان شما هم اینگونه هستند. برای پیدا کردن خدماتی که می خواهند در اینترنت جستجو می کنند و اگر شما جزء نتایج اولیه باشید مسلما می توانید تجارت خود را گسترش دهید.

سئو مهمترین فاکتور موفقیت یک سایت

خدمات بهینه سازی سایت منجر می شود شما به بهترین شکل ممکن و در زمانی که مشتری به شما در همان لحظه نیاز دارد دیده شوید. کلیه هزینه هایی که می کنید به شما چند برابر بر می گردد. سئو بهترین نوع تبلیغات است و بخاطر همین به آن سرمایه گذاری در تبلیغات گفته می شود. وقتی حرفه از سئو به میان می آید یک خدمات دهنده ی خوب لازم است تا این کار را برای کسب و کار ما انجام دهد. اینکه چه خدمات دهنده ای انتخاب کنیم بسیار مهم است.

خدمات آنالیز سئوی سایت شما در طراحان وب کرج

انتخاب سئو کار مناسب

اگر کلمه ی سئو را در اینترنت جستجو کنید شاهد این هستید که افراد زیادی دارند از این موضوع حرف می زنند اما آیا این افراد همگی می توانند خدمات مربوط به سئوی همه ی سایت ها را یکجا انجام دهند؟ آیا واقعا صلاحیت انجام کار را دارند؟ از کجا باید این موضوعات را بفهمیم؟

سئو علمی است که هر روز تغییر می کند. یک سری علم ها مثل علوم مربوط به کامپیوتر هر روز دچار تغییر می شوند ولی یک سری علوم مثل فقه، وکالت و پزشکی قوانین کاریشان سالها و قرنها یکی است. سئو متکی به قوانین و الگوریتمهایی است که از طرف موتورهای جستجو تعیین می شود. به دلیل تغییرات زیاد موتورهای جستجو هیچ وقت نمی توان سئو را ساده دانست.

سئو پیچیده ترین مسئله در خدمات مربوط به طراحی سایت و وب است. خدمات دهندگان حرفه ای سئو می دانند که نمی شود با یک راهکار به نتیجه رسید! یعنی چی؟ فرض کنید شما سئوکارید و دارید خدمات سئو را برای کسب و کاری انجام می دهید. اگر برای کسب و کاری در حوزه ی خودرو موفق به انجام یک سئوی خوب شوید حتما یک سری راهکارها را پیش برده اید. اما این به این مفهوم نیست اگر در سایت قنادی هم این راهکارها را پیش ببرید در سئو موفق خواهید شد! این سختیه سئواست که برای هر پروژه باید استراتژی های مختلفی برای موفق ترسیم کرد.

بهترین خدمات دهنده سئو

یک خدمات دهنده حرفه ای سئو همیشه به این موضوع اشراف دارد که باید به جز هزینه های پیش روی سئو، هزینه های ریسک کار را بر عهده بگیرد. چون سئو کاری است که بنا به انجام کار نتیجه نمی دهد. شما باید راهکارهایی را برای هر نوع از کسب و کار بچینید تا در زمان خودش بهترین نتیجه را بدهد. شاید تا قبل از این فکر می کردید که همه ی سئوها شبیه به هم است و با یک اصول واحد می توان به موفقیت در هر پروژه ی سئویی رسید. اما اینطوری نیست و یک خدمات دهنده ی سئو می داند که باید برای هر پروژه استراتژی خاص آن پروژه ترسیم و اجرا شود.

بهترین خدمات سئوی سایت در ایران

بهترین خدمات سئوی سایت در ایران را تجربه کنید

سئو بهترین راهکار تبلیغات آنلاین

سئو علمی شناخته شده برای وبسمتران و مدیران سایتهاست. الان همه بدنبال سئو هستند زیرا می تواند مشتری را در هنگام نیاز نزد شما بیاورد.

سئو یک راهکار تبلیغاتی با بازدهی بلند مدت است اما اگر درست انجام شود می تواند بهترین سرمایه گذاری برای یک وب سایت باشد.

وقتی صحبت از سئو می شود، سئوکار خوب بزرگترین سهم را در پیروزی یک استراتژی درست سئو بازی خواهد کرد. برای چیدمان یک استراتژی درست باید تیم سئوکار دارای افراد زیر باشد.

افرادی که باید در تیم سئو باشند:

 1. سئو استراتژیست : کسی که استراتژی سئو را بر اساس تجربه بالا مشخص می کند (سابقه کار مورد نیاز حداقل 4 سال)
 2. سئو منیجر یا مدیر سئو: کسی که مسئول پروژه سئو سایتهاست و کار سئوکاران را زیر نظر دارد (سابقه کار حداقل 3 سال)
 3. سئو کار حرفه ای: کسی که فوت و فن سئو را بلد هست و مدت زیادی است که روی آنها کار می کند (سابقه حداقل 2سال)
 4. سئو کار معمولی: کسی که کارهای پیش و پا افتاده سئو را انجام می دهد (سابقه حداقل 6 ماه)

سئوکاران

تیم سئو کار حرفه ای متشکل از چنین افرادی است.

در این تیم پس از اخذ قرارداد برای انجام خدمات SEO یا خدمات بهینه سازی سایت، ابتدا سئو استراتژیست بررسی های لازم را انجام می دهد و راهکارهای مورد نظر را در قالب یک طرح سئو به مدیر سئو ارائه می دهد.

مدیر سئو راهکارها را از نظر زمانی و سطح دسته بندی کرده و بین سئوکاران حرفه ای و معمولی خود کارها را طبقه بندی و زمانبندی می کند.

مدیر سئو و سئو استراتژیست با هم هموارد در ارتباط هستند، اما سئوکاران با سئو استراتژیست زیاد کاری ندارند، استراتژیست باید بتواند روی رویکردها و راهکارها تمرکز کند تا بهترین راه را برای کسب و کارها انتخاب نماید، بنابراین  داشتن یک تیم حرفه ای در سئو ضروری است.

برای داشتن یک تیم حرفه ای برای سئوی سایت تماس بگیرید : 02634492342

سرمایه گذاری در سئوی وبسایت

اگر شما قصد دارید سایت خود را در صفح اول گوگل داشته باشید پس یک سرمایه گذار در سئو هستید. سرمایه هایی که شما نیاز دارید زمان، هزینه و انتخاب درست است.

سرمایه گذاری در سئو یک راهکار برای موفقیت در فروش اینترنتی

سرمایه گذاری در سئو یک راهکار برای موفقیت در فروش اینترنتی

شما برای سئو سایت خود باید بتوانید با یک انتخاب درست، هم زمان را بخرید و هم هزینه ی مناسبی برای انجام کار انجام دهید.

بودن در صفحه اول گوگل

برای اینکه در صفحه اول گوگل حضور داشته باشیم باید چند حالت را در نظر بگیریم:

 1. رقابت کلمه کلیدی مدنظر ما چقدر است؟
 2. رقابان ما چه کسانی هستند؟ چقدر قدمت دارند؟ و چه قدر روی سئو کار می کنند؟
 3. جایگاه فعلی ما در اینترنت و سئو چگونه است؟

اینها فاکتورهایی است که شما باید چک کنید. هرچقدر رقابت بیشتر باشد، هر چقدر رقبای سخت تری داشته باشید کار سئوی سایت شما با هزینه و زمان بیشتری همراه خواهد بود.

تعریف دقیق از خدمات سئو

خدمات سئو به مجموعه سرویسهایی گفته می شود که یک تیم بمنظور کسب جایگاه در صفحه اول گوگل برای یک وبسایت انجام می دهد.

این خدمات شامل موارد گسترده ای است که در هر سایتی با توجه به استراتژی آن، به میزان مختلف انجام می شود. مثلا در بعضی سایتها محتوای زیاد تولید می شود، در بعضی سایتها لینکسازی زیادی انجام می شود، در بعضی سایتها تبلیغات زیادی انجام می شودو…

ما در طراحان وبسایت خدمات سئو را با سرویسهایی طلایی انجام می دهیم.

اگر شما هم قصد دارید از سرویسهای طلایی بهینه سازی سایت شرکت طراحان وب سایت استفاده کنید پیشنهاد می کنم ادامه این مقاله را دنبال کنید.

موفقیت در بیزینس با سئو

موفقیت در بیزینس با سئو

قبل از انجام سئو مشاوره بگیرید

وقتی شما قصد دارید سایت خود را به بهترین شکل ممکن سئو کنید یعنی هدفی بزرگ در سر دارید.

این را بدانید بودن در صفحه اول گوگل در یک کسب و کار یعنی جزء 10 تای برتر ایران بودن

این خود یک افتخاری است که هم می تواند شما را به یک برند معتبر تبدیل کند و هم می تواند مشتریان زیادی را سمت شما سرازیر کند.

اما باید بدانید کسب همچنین افتخاری نیازمند سرمایه گذاری طولانی مدت با هزینه های زیاد در اینترنت است.

اگر کسی به شما وعده داد سایت شما را با هزینه کم سئو می کند، سریعا محل را ترک کنید!! چون امروزه دیگر سئو یعنی هزینه و تبلیغات و با کارهای پیش و پا افتاده قدیمی نمی توان یک سایت با رقابت سنگین را در سئو موفق کرد.

اگر شما قصد دارید بر قله رفیع سئو بایستید، باید برای آن هزینه کنید.

قبل اینکه سئوی کار سایتتان را انجام دهید حتما با مشاورین ما تماس بگیرید. برای مشاوره تماس بگیرید : 02634492342

قیمت خدمات سئو

سئو در پکیج های مختلفی دسته بندی می شود و قیمت آن همانطور که گفته شده بسته به رقابت و وضعیت فعلی سایت دارد. برای استعلام هزینه خدمات سئو با ما تماس بگیرید.

تکنیک هایی که در سرویسهای سئو انجام می شود

همیشه داشتن تکنیک های روز و همگام با موتورهای جستجو می تواند سرعت سئو و نتیجه گیری یک سایت را بالا ببرد. ما در شرکت طراحان وب با بروزرسانی کلیه اطلاعات مدیران و سئوکاران در تلاشیم با کمترین هزینه بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاوریم.

تکنیکهای مختلفی برای سئوی سایت انجام می شود که در خدمات سئو ما به صورت خلاصه به آنها اشاره می کنیم:

 • سئوی داخلی
 • سئوی خارجی
 • لوکال سئو

روشهای انجام سئو

سئو در نزد سئوکاران دارای روشهایی است که به سه روش زیر معروف اند:

 1. سئو کلاه سفید
 2. سئو کلاه مشکی
 3. سئو کلاه خاکستری

روشهای انجام سئو کلاه سفید مشکی خاکستری

وقتی سئوکاران از روشهای پیشنهادی گوگل برای سئو استفاده کنند یعنی دارند از روش سئو کلاه سفید استفاده می کنند.

وقتی سئوکاران قصد داشته باشند گوگل را با روشهای غیرطبیعی گول بزنند یعنی از روشهای سئو کلاه مشکی و خاکستری دارند استفاده می کنند.

سئو با روش کلاه سفید قالبا ماندگار است و سایتی که با سئو کلاه مشکی بهینه سازی شود سریع جایگاهش را از دست می دهد و گاها از طرف گوگل جریمه می شود.

در زیر با سرویسهای طلایی سئو شرکت ما آشنا شوید:

خدمات سئو داخلی

خدمات سئو داخلی

 • بهینه سازی ساختار کدنویسی سایت
 • بهینه سازی تصاویر سایت
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی محتوای سایت
 • بهینه سازی لینک سازی سایت
 • تولید محتوا برای درج داخل سایت

خدمات سئو خارجی

خدمات بهینه سازی سایت خارجی

 • معرفی سایت در دایرکتوریهای محلی
 • تولید محتوا و درج در وبلاگها
 • لینک سازی
 • کار در شبکه های اجتماعی
 • معرفی سایت در سایتهای مرتبط و مهم

خدمات لوکال سئو

خدمات SEO محلی

 • جذب مخاطبان محلی
 • درج سایت در سایتهای آگهی محلی
 • نمایش سایت به مشتریانی که نزدیک به محل کار شما هستند
 • تولید محتواهای محلی

کدام خدمات را برای سئو استفاده کنم؟

زود بازده ترین خدمات بهینه سازی و سئو به ترتیب سئوی محلی، سئوی داخلی و در آخر سئوی خارجی است.

شما با توجه به بودجه و زمان مدنظر خود می توانید یکی از خدمات نامبرده در بالا را انتخاب کنید.

پیشنهاد می کنم قبل از هر کاری از مشاورین ما در زمینه خدمات SEO بهره ببرید. مشاوره سئو به صورت رایگان است. در ادامه به توضیح سئو می پردازیم و می گوییم که چرا باید سئوی سایت خود را جدی بگیریم؟

سئو چیست؟

سئو مخفف کلمه ی Search Engine Optimization است که در اصل باید اس ای او S.E.O خوانده شود. این کلمه به مفهوم بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر از جمله گوگل، بینگ و یاهو می باشد. اما در ایران به دلیل زبان شیرین فارسی به جای اس ای او به این کلمه سئو گفته می شود. در کل هر عملیاتی که منجر به بهتر دیده شدن سایت شما در موتور جستجو شود سئو نامیده می شود.

سئو جیست و چرا باید از سئو و تکنیکهاش استفاده کنیم؟

سئو جیست و چرا باید از سئو و تکنیکهاش استفاده کنیم؟

باید این را بدانید که سئو دکمه ای نیست که زیر میز سئوکاران باشد، همچنین سئو چیزی نیست که به یکباره پدید آید، یا با گول زدن موتورهای جستجو بتوان به آن رسید. سئو سلسله روالی است که باید متداوم و مستمر انجام شود تا سایت در نتایج جستجو بهتر دیده شود.

برای اینکه یک سایت سئو شده داشته باشیم باید مطالبی را بنویسیم، محتوایی ایجاد کنیم که برای کاربران مفید باشد نه فقط برای موتورهای جستجو. خیلی ها فکر می کنن سئو ساده است و کار آسانی است اما وقتی وارد سئو میشوند تازه می فهمند که آنچنان هم ساده نیست.

سئو برنامه می خواهد

این روزها برای هر چیزی باید برنامه داشت. سئو نیز با برنامه نتیجه می گیرد. اما چه کسی می تواند برای سئو برنامه بنویسد؟ مسلما کسی که بر تمامی اصول سئو آشناست می تواند برنامه یا همان استراتژی مناسبی برای سئوی سایت طرح ریزی کند.

پس اگر به دنبال نتیجه گیری هستید حتما باید برنامه مشخصی را با اهداف مشخص طرح ریزی کنید و بر طبق برنامه ی کاری پیش روید تا سایتتان سئو شود.

خدمات ارائه استراتژی سئو

یکی دیگر از خدمات سئوی سایت طراحان وب ارائه استراتژی سئو به شماست. اگر شما با اصول اولیه سئو آشنا باشید می توانید از این خدمات استفاده کنید. این خدمات شامل ایجاد برنامه و استراتژی جهت تولید محتوا، برندسازی و انجام سئوی داخلی و خارجی است.

برای اخذ استراتژی سئو می توانید با طراحان وب تماس بگیرید.

چرا باید از سئوکاران جهت انجام سئوی سایت بهره ببریم؟

خیلی واضح است. چون شما تجربه کافی برای ایجاد استراتژی درست در سئو را ندارید. برای ایجاد یک استراتژی مناسب حداقل به سئوکاری نیاز دارید که 4 سال سابقه ی اجرایی داشته باشد. شما فقط با خواندن مفاهیم سئو نمی توانید ادعا کنید که سئوکار هستید و می توانید هر کلمه ی سخت و پر رقابتی را سئو کنید.

چرا از خدمات سئو طراحان وب استفاده کنیم؟

 • بیش از 8 سال تجربه و سابقه کار در انجام خدمات سایت و سئو
 • دارای کارشناسان مجرب به منظور انجام خدمات SEO و بهینه سازی سایت
 • دارای پشتیبانی از سئو
 • انجام سئو به صورت کلاه سفید با بالاترین ماندگاری ممکن
 • قیمت بسیار مناسب به نسبت شرکت های هم سطح

برای سفارش خدمات سئو تماس بگیرید : 02634492342

9 پاسخ
  • حسین شوشتری
   حسین شوشتری میگوید :

   هزینه سئو با توجه به رقابت و میزان جستجوی هر کلمه مشخص می شود. در اصل در سئو هر کلمه دارای برآورد هزینه و زمان جداگانه است. شما باید رقابت کلمه و میزان جستجوی آن (هم خود کلمه هم کلمات مترادف کاملا شبیه) رو بسنجید و با توجه به میزان کار زمانبندی و قیمت را اعلام کنید.

   پاسخ
 1. روزبه
  روزبه میگوید :

  مرسی از مطلب خوبتون. برای اینکه بتونیم سایتمون رو برای کلمه های پر رقابت بهینه کنیم باید چه کارهایی انجام بدیم؟

  پاسخ
  • حسین شوشتری
   حسین شوشتری میگوید :

   برای این منظور خیلی کارها باید بکنید.
   معمولا رسیدن به پایین لیست رقابت در سئو کار آسونیه. منظور از لیست رقابت سایتهایی هستند که به قدرت بر روی یک کلمه کار می کنند و در صفحات اول نتایج گوگل قرار دارند. رسیدن به انتهای لیست کار آسونیه ولی بعد از اون گرفتن لینکهای بالایی کاری بسیار سخت است که نیاز به آنالیز سایتهای رقیب که در بالای شما قرار دارند دارد. شما سایتهای بالا سرتون رو نگاه کنید، ضعفاشون رو در بیارید، کمی از اونها بهتر کار کنید گوگل شما را بالا تر نشون میده. فقط توجه داشته باشید وقتی در اواسط صفحه سوم هستید سایتهای بالای صفحه ی سه را نگاه بیاندازید و با آنها رقابت کنید نه با سایتهای صفحه اول. همیشه استراتژی سایتهایی که در لینک های اول هستند با سایت هایی که در صفحات سه و چهار هستند و یا عقبتر فرق می کند.

   پاسخ
 2. کامبیز
  کامبیز میگوید :

  با تشکر از مطلب خوبتون. ما یک آژانس مسافرتی داریم. قصد داریم برای قبل عید با کلمات تور مالزی در صفحه اول باشیم. تا الان هم کاری برای این کلمه انجام ندادیم. آیا می شود در این زمان کاری کرد؟ یا خیر؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • حسین شوشتری
   حسین شوشتری میگوید :

   کلا کار کردن روی سئو سایت های تور و هتل بسیار سخت است. زیرا رقابت زیادی برای این کلمات وجود دارد. زمان کمی دارید اما می توانید با تولید محتوای سئو شده به تعداد زیاد (مثلا 30 محتوای 3000 کلمه ای در خصوص گردشگری در مالزی با عکسهایی یونیک و جذاب و حتی ویدئو و یک صفحه فرود با محتوای مناسب برای فروش تور مالزی) و لینک سازی درست و بعد زدن رپرتاژ آگهی در سایتهای گردشگری راه صد ساله را یکهویی بروید. البته این مسیر بستگی به سابقه ی سایت شما دارد. اگر از قبل وبسایتی پویا با قدمت چندساله داشته باشید این امکان وجود دارد که در کوتاهترین زمان دیده شوید. البته باید برای این منظور استراتژی درست توسط یک سئومنیجر ریخته شود.احتمال موفقیت با این راهکار تا 60 درصد وجود دارد.

   پاسخ
 3. مرتضی شریفی
  مرتضی شریفی میگوید :

  سلام
  آیا توسط خدمات سئویی که شما ارائه می دهید می توانیم با کلمات کلیدی مدنظرمون در لینک اول گوگل قرار بگیریم؟

  پاسخ
  • طراحان وب کرج
   طراحان وب کرج میگوید :

   سلام
   با تشکر از اینکه با ما در این خصوص تماس گرفتید. برای بودن در صفحه اول گوگل می توان تضمین داد اما اینکه بخواهید در لینک اول باشید و همیشه باقی بمانید غیرقابل تضمین است. شما باید توجه داشته باشید برای اینکه جزء چند لینک اول باشید به جز سئو باید بر روی تبلیغات اینترنتی و تبلیغات آفلاین و برندسازی نیز کار کنید تا سایت شما ورودی های ثانویه ای داشته باشد. از این طریق خواهید توانست بعد از انجام خدمات سئوی ما جزء لینک های اول باشید.

   پاسخ
 4. طلوع فیلم
  طلوع فیلم میگوید :

  جالب است بدانید استفاده از بنر های تبلیغاتی در خیابان ها نیز روی سئو تاثیر گذاشته و رتبه ها را جابجا می کند.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 1 =