قیمت طراحی سایت یکی از مواردی است که در بین خدمات دهندگان این حوزه با اختلافات زیادی همراه است. طراحی یک سایت حرفه ای و خوب گاها قیمت های مختلفی را در بر دارد که توسط شرکتهای طراحی سایت ارائه می شود. اگر شما قصد طراحی وب سایت داشته باشید و برای استعلام هزینه ی طراحی سایت به چند شرکت زنگ بزنید خواهید دید قیمتها چقدر با هم متفاوت است. این اختلاف گاهی به چند ده میلیون تومان می رسد. با توجه به این تفاصیر پس باید از کجا قیمت گرفت؟ قیمت معقول طراحی وب سایت چقدر است؟ چقدر بابت سایتمان باید هزینه کنیم؟ در این مطلب کلیه این موارد را با هم بررسی خواهیم کرد.

هزینه طراحی سایت در شرکتهای طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

هزینه طراحی سایت در شرکتهای ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، معمولا با توجه به تخصص افرادی که قصد دارند روی سایت شما کار کنند و زمانی که پروژه به طول می انجامد محاسبه می شود. ما در شرکت طراحان وب سایت از این فرمول برای محاسبه ی قیمت پروژه استفاده می کنیم.

فرمول محاسبه هزینه ی طراحی سایت

فرمول محاسبه ی هزینه طراحی سایت در شرکت ما اینگونه است:

مجموع حقوق تعداد نفراتی که روی پروژه کار می کنند تقسیم بر تعداد روز پروژه ضربدر میزان سود شرکت.

در این صورت با توجه به میزان تخصص مورد نیاز و تعداد روزی که متخصصان درگیر پروژه هستند قیمت کار پروژه محاسبه می شود و در سودی که باید شرکت ببرد ضرب می شود تا یک قیمت عادلانه بدست آید.

تعرفه طراحی سایت با وردپرس و به صورت اختصاصی با php

تعرفه طراحی سایت با وردپرس و به صورت اختصاصی با php

قیمت طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با سیستم های آماده وردپرسی با قیمتی ارزانتر از سایت های اختصاصی انجام می شود. اگر نمی دانید وردپرس چیست حتما مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

طراحی سایت های وردپرسی به دلیل وجود سیستم مدیریت محتوای آماده و قالب های آماده دارای هزینه و کار کمتری است و معمولا با 7 الی 20 روز کار این سایت ها بنا می شوند.

همچنین این سایت ها نیاز به طراح و توسعه دهنده وردپرس دارند که به نسبت برنامه نویسان اختصاصی سایت هزینه های کمتری برای یک شرکت خواهند داشت.

پس اگر به دنبال طراحی وبسایت ارزان قیمت هستید می توانید سایت های وردپرسی را انتخاب کنید.

قیمت طراحی سایت های وردپرسی به شرح زیر می باشد:

طراحی سایت شرکتی : از 990.000 تومان

طراحی سایت فروشگاهی : از 1.400.000 تومان

طراحی سایت های پیشرفته : از 1.800.000 تومان

برای سفارش و مشاوره در زمینه طراحی سایت و استعلام دقیق قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید: 09129495065

قیمت طراحی سایت اختصاصی با PHP

سایت های اختصاصی سایتهایی هستند که از صفر تا صد برای پیاده سازی سایت های خاص با کارایی منحصر به فرد ساخته می شوند. چرا وقتی سایتهای وردپرسی ارزان هستند باید از سایت های اختصاصی استفاده کنید؟ سایت های وردپرسی برای پیاده سازی سایت های عمومی با روال کاری مشخص هستند. اگر شما قصد طراحی سایت با کارایی منحصر به فرد را داشته باشید باید به سراغ سایت های اختصاصی بروید.

قیمت طراحی سایت های اختصاصی با توجه به نوع پروژه، تعداد ماژول ها، سبک طراحی قالب و تعداد نفراتی که باید روی پروژه کار کنند محاسبه می شود. معمولا قیمت اینگونه سایت های از 6 میلیون تومان شروع شده و تا بالای 100 میلیون تومان بسته به پروژه و گستردگی آن بالا می روند.

برای استعلام هزینه طراحی وب سایت به صورت اختصاصی می توانید با ما تماس بگیرید.

پیش فاکتور طراحی سایت

برای استعلام پیش فاکتور طراحی سایت می توانید با پر کردن فرم تماس با ما و دادن توضیحات لازم در آن فرم پیش فاکتور طراحی وب سایت خود را دریافت کنید.

امتیاز ناشرین به مطلب
تاریخ
نام آیتم
طراحی حرفه ای سایت را با ما تجربه کنید. یکبار برای همیشه!
امتیازات آیتم
51star1star1star1star1star
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =