قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت یکی از مواردی است که در بین خدمات دهندگان این حوزه با اختلافات زیادی همراه است. طراحی یک سایت حرفه ای و خوب گاها قیمت های مختلفی را در بر دارد که توسط شرکتهای طراحی سایت ارائه می شود.

اگر شما قصد طراحی وب سایت داشته باشید و برای استعلام هزینه ی طراحی سایت به چند شرکت زنگ بزنید خواهید دید قیمتها چقدر با هم متفاوت است. این اختلاف گاهی به چند ده میلیون تومان می رسد.

با توجه به این تفاصیر پس باید از کجا قیمت گرفت؟ قیمت معقول طراحی وب سایت چقدر است؟ چقدر بابت سایتمان باید هزینه کنیم؟ در این مطلب کلیه این موارد را با هم بررسی خواهیم کرد.

اگر گوشی تلفن خود را بردارید و به چند شرکت طراحی سایت تماس بگیرید متوجه می شوید که تفاوت های فراوانی در ارائه قیمت وجود دارد. سایت های شرکتی از 500 هزار تومان تا 20 میلیون تومان طراحی می شوند! این اختلاف قیمت ها از چیست؟

در شرکت های طراحی سایت قیمت سایت چگونه محاسبه می شود؟

در شرکت های طراحی سایت قیمت سایت چگونه محاسبه می شود؟

خیلی از شرکت ها و افراد با شعار های مانند امکانات کامل، پشتیبانی 24 ساعته رایگان، سایت و سئو باهم، تحویل سریع اقدام به جذب مشتری می کنند و کارفرمایان وقتی می خواهند مقایسه کنند که کدام شرکت بهتر است ملاک قیمتی را برای خود در نظر می گیرند، زیرا اغلب آنها فکر می کنند که جنسی که می خواهند تحویل بگیرند یکی است و اگر قیمت کمتری بدهند برد خواهند کرد.

باید بگویم در این خصوص کارفرمایان محترم اشتباه می کنند. در بحث طراحی سایت اینکه شما چه امکانات و اهدافی را مد نظر دارید مهم است و ملاک قیمتی باید در اولویت های بعدی قرار گیرد.

نکته ی مهم دیگر این است که شما باید از کسانی خدمات طراحی سایت را بگیرید که برای پشتیبانی دادن به شما آماده باشند. شرکت ها و افرادی هستند که بعد از طراحی سایت و گرفتن حق الزحمه شان دیگر نمی توانید آنها را پیدا کنید و خبری ازشان نیست.

هزینه طراحی سایت در شرکتهای طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟

هزینه طراحی سایت در شرکتهای ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، معمولا با توجه به تخصص افرادی که قصد دارند روی سایت شما کار کنند و زمانی که پروژه به طول می انجامد محاسبه می شود.

متاسفانه به دلیل نبود یک داور و صنف مشخص در این حوزه شاهد این هستیم که هر کس و هر شرکتی ادعای این را دارد که می تواند کار طراحی سایت شما را انجام دهد. حال اینکه این شرکت با چه ملاکی قیمت گذاری خود را به شما اعلام می کند بسته به اهدافش دارد. ما در اینجا راجع به شرکت های طراحی سایت حرفه ای صحبت می کنیم که چگونه تعرفه های سایت خود را مشخص می کنند.

فرمول محاسبه هزینه ی طراحی سایت

هر شرکت از یک سری دپارتمان ها تشکیل شده است. شرکت های این حوزه حتما دارای دپارتمان طراحی سایت هستند و قیمت های آنها با توجه به توانایی شرکت و هزینه های وی محاسبه و با در نظر گرفتن قیمت سود، هزینه ی طراحی سایت محاسبه می شود که هر دپارتمان بتواند با توجه به کارهای انجام شده هزینه های خود را در بیاورد.

قیمت طراحی سایت چقدر است؟

قیمت طراحی سایت چقدر است؟

فرمول محاسبه ی هزینه طراحی سایت در شرکت طراحان وب کرج اینگونه است:

مجموع حقوق تعداد نفراتی که روی پروژه کار می کنند تقسیم بر تعداد روز پروژه ضربدر میزان سود شرکت.

در این صورت با توجه به میزان تخصص مورد نیاز و تعداد روزی که متخصصان درگیر پروژه هستند قیمت کار پروژه محاسبه می شود و در سودی که باید شرکت ببرد ضرب می شود تا یک قیمت عادلانه بدست آید.

تعرفه طراحی سایت با وردپرس و به صورت اختصاصی با php

تعرفه طراحی سایت با وردپرس و به صورت اختصاصی با php

قیمت طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با سیستم های آماده وردپرسی با قیمتی ارزانتر از سایت های اختصاصی انجام می شود. اگر نمی دانید وردپرس چیست حتما مقاله مربوطه را مطالعه فرمایید.

طراحی سایت های وردپرسی به دلیل وجود سیستم مدیریت محتوای آماده و قالب های آماده دارای هزینه و کار کمتری است و معمولا با 7 الی 20 روز کار این سایت ها بنا می شوند.

همچنین این سایت ها نیاز به طراح و توسعه دهنده وردپرس دارند که به نسبت برنامه نویسان اختصاصی سایت هزینه های کمتری برای یک شرکت خواهند داشت.

پس اگر به دنبال طراحی وبسایت ارزان قیمت هستید می توانید سایت های وردپرسی را انتخاب کنید.

قیمت طراحی سایت های وردپرسی به شرح زیر می باشد:

 • شخصی
 • ۳.۸ میلیون تومان
 • صفحه ساز حرفه ای
 • مدیریت کامل سایت
 • طراحی حرفه ای
 • پشتیبانی یکساله تا ۵۰ ساعت رایگان
 • تامین امنیت سایت
 • برای مشاهده جزییات بیشتر به جدول قیمت صفحه اصلی مراجعه کنید
 • شرکتی
 • ۴.۲ میلیون تومان
 • صفحه ساز حرفه ای
 • مدیریت کامل سایت
 • طراحی حرفه ای صفحات
 • پشتیبانی یکساله تا ۵۰ ساعت رایگان
 • تامین امنیت سایت
 • برای مشاهده جزییات بیشتر به جدول قیمت صفحه اصلی مراجعه کنید
 • فروشگاهی
 • ۵.۸ میلیون تومان
 • صفحه ساز حرفه ای
 • مدیریت کامل سایت
 • طراحی حرفه ای صفحات
 • پشتیبانی یکساله تا ۵۰ ساعت رایگان
 • تامین امنیت سایت
 • برای مشاهده جزییات بیشتر به جدول قیمت صفحه اصلی مراجعه کنید

برای سفارش و مشاوره در زمینه طراحی سایت و استعلام دقیق قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید: 09199495065

قیمت طراحی سایت اختصاصی با PHP

سایت های اختصاصی سایتهایی هستند که از صفر تا صد برای پیاده سازی سایت های خاص با کارایی منحصر به فرد ساخته می شوند. چرا وقتی سایتهای وردپرسی ارزان هستند باید از سایت های اختصاصی استفاده کنید؟ سایت های وردپرسی برای پیاده سازی سایت های عمومی با روال کاری مشخص هستند. اگر شما قصد طراحی سایت با کارایی منحصر به فرد را داشته باشید باید به سراغ سایت های اختصاصی بروید.

قیمت طراحی سایت های اختصاصی با توجه به نوع پروژه، تعداد ماژول ها، سبک طراحی قالب و تعداد نفراتی که باید روی پروژه کار کنند محاسبه می شود. معمولا قیمت اینگونه سایت های از 6 میلیون تومان شروع شده و تا بالای 100 میلیون تومان بسته به پروژه و گستردگی آن بالا می روند.

برای استعلام هزینه طراحی وب سایت به صورت اختصاصی می توانید با ما تماس بگیرید.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت سایت

از مهمترین عواملی که می تواند روی قیمت طراحی وب سایت تاثیر بگذارد را می توان با پاسخگویی به این سوالات بدست آورد:

 1. نوع سایت مدنظر کارفرما چیست؟
 2. چه استانداردهایی برای طراحی سایت نیاز است؟
 3. سایت به صورت اختصاصی طراحی شود یا آماده؟!
 4. چه اهدافی برای پیاده سازی سایت مطرح است؟
 5. پس از طراحی چه خدماتی داده می شود؟
عوامل تاثیر گذار روی قیمت سایت چیست

عوامل تاثیر گذار روی قیمت سایت چیست؟

نوع سایت

اینکه نوع سایت چه باشد روی هزینه ی راه اندازی سایت تاثیر گذار است. مثلا سایت های شخصی هزینه های کمتری نسبت به سایت های شرکتی دارند. سایت های فروشگاهی بدلیل پنل سمت کاربر و درگاه و تراکنش ها و فعالیت های زیادی که دارند قیمت های بیشتری نسبت به سایر سایت ها خواهند داشت.

استانداردهای طراحی سایت

استانداردهایی که در طراحی سایت رعایت می شود نیز بروی قیمت طراحی سایت تاثیر می گذارد. سرعت سایت، استفاده از تکنولوژی های روز، اسلایدر، کدنویسی بهینه، بهینه سازی ساختار سایت و … همه روی هزینه ی ساخت سایت تاثیر گذارند.

سبک طراحی صفحات

خیلی از کسانی که ادعای طراحی سایت دارند سایتهایی که طراحی می کنند به صورت آماده است و فقط محتویات سایت مشتری را با دموی آماده عوض می کنند. این نوع خدمات رسانی یکی از ضعیف ترین مدل ها در طراحی سایت است که می توان از آن بهره برد.

اهداف و امکانات مدنظر کارفرما

اینکه چه اهدافی را دنبال می کنید روی قیمت طراحی سایت تاثیر گذار است. اهداف شما در سایت رابطه ی مستقیم با امکاناتی دارد که در سایت می توانید داشته باشید، هر چه امکانات بیشتر باشد هزینه افزایش پیدا می کند.

پشتیبانی سایت

خدمات پس از فروش در طراحی سایت نیز بر روی تعرفه ی سایت تاثیر گذار است. شرکت هایی هستند که خدمات پشتیبانی بسیار خوبی ارائه می دهند و همیشه سعی دارند مشتریان قبلی خود را راضی نگه دارند. این شرکت ها اغلب هزینه های سالیانه ای برای پشتیبانی از خدماتی که داده اند از کارفرمایان دریافت می کنند. بسته به امکانات و اهداف نیز هاست و دامنه انتخاب می شود که روی قیمت سایت تاثیر گذار است.

استانداردهای طراحان وب برای طراحی سایت

خیلی از مشتریان به دنبال استفاده از خدمات خوب و با کیفیت هستند. ما در طراحان وب سعی کردیم بهترین خدمات ممکن را برای مشتریان خود در زمینه ی طراحی سایت در نظر بگیریم.

سایت های درآمد زا با قیمت های بالا طراحی می شوند!

سایت های درآمد زا با قیمت های بالا طراحی می شوند!

شما می توانید یک سایت پیشرفته داشته باشید و از خدمات منحصر به فرد شرکت طراحان وب کرج استفاده کنید. در زیر به برخی از استانداردهای خدمات طراحان وب اشاره می کنیم:

 • استفاده از هاست پر قدرت و امن
 • تامین امنیت سایت در زمان پشتیبانی از سایت بمنظور جلوگیری از هک
 • طراحی صفحات مهم سایت به صورت اختصاصی
 • مشاوره در خصوص سبک طراحی، هدف گذاری و اجرای سایت
 • آموزش استفاده از پنل کاربری به صورت ویدئو
 • پشتیبانی یک ساله رایگان تا 50 ساعت در سال اول قرارداد
 • درج اطلاعات پیش فرض سایت
 • طراحی سایت به صورت کاملا ریسپانسیو (واکنش گرا) متناسب برای نمایش در موبایل و تبلت
 • طراحی سایت کاملا سئو فرندلی دوست موتورهای جستجو از جمله گوگل
 • ارائه مشاوره های تبلیغاتی و سئو، بازاریابی محتوا و ایمیلی به کارفرمایان
 • طراحی نسخه AMP برای بخش مقالات و اخبار به منظور جذب مخاطب بیشتر در حالت جستجوی موبایلی

توجه داشته باشید که هر کدام از فاکتورهای بالا به عنوان یک بخش جداگانه قابلیت اتصال به سایت را دارد. شما می توانید همه ی این قابلیت ها را در سایت خود داشته باشید و یا می توانید بر اساس نیاز برخی از این قابلیت ها را حذف کنید تا در هزینه ها صرفه جویی کرده باشید.

سوالات متداول در خصوص طراحی سایت و قیمت آن

یک وب سایت متشکل از یک یا چند صفحه در اینترنت است که با هدف معرفی و اطلاع رسانی به سایر کاربران اینترنتی ایجاد شده است. شما با داشتن وب سایت می توانید کسب و کار خود را به هزاران نفر در سراسر دنیا معرفی کنید. از مهمترین دلایل داشتن سایت این است که شما دیگر محدودیتی برای ارایه خدمات و محصولات ندارید و شعبه ای دارید که ۲۴ ساعته باز است.

بجز هزینه هایی که بابت طراحی وب سایت باید پرداخت کنید هزینه هایی مثل مشاوره، خرید هاست و دامنه، هزینه پشتیبانی سایت و خرید گواهی SSL برای تامین امنیت هاست نیز دارید.

هزینه راه اندازی سایت های حرفه ای با توجه به افزایش قیمتی که در سال 98 داشته ایم از 2 میلیون تومان شروع می شود. یک سایت معمولی با امکانات معمول در حال حاضر بدون در نظر گرفتن هزینه های ثانویه با 3.500.000 تومان طراحی می شود. البته شما می توانید برای کسب اطلاعات از جزییات قیمت ها با ما تماس بگیرید.

هزینه های هاست و دامنه به صورت کامل و در همان ابتدای کار گرفته می شود. همانطور که اطلاع دارید هاست و دامنه را شرکتهای میزبان وب ارائه می دهند. هر وب سایتی با توجه به نیاز، زبان برنامه نویسی و امکاناتی که مدنظرش است از هاست های متفاوتی استفاده می کند. قیمت هاست ها در حال حاضر از 100 هزار تومان شروع می شود. دامنه نیز بسته به پسوند و قیمت ارز(دلار) قیمتش متفاوت است. دامنه های دات آی آر با 6 هزار تومان قابل ثبت هستند، دامنه با پسوند داتکام 12 دلار قیمت دارند و بسته به قیمت ارز هزینه خریدشان مشخص می شود. خرید هاست و دامنه به صورت یکساله است و شما فقط می توانید یک سال مالک یک هاست یا دامنه باشید و بعد از یکسال باید آن را تمدید کنید. پس از پرداخت هزینه ی هاست و دامنه، برای شروع کار طراحی سایت، 50 درصد از مبلغ قرارداد دریافت می شود و الباقی پس از تحویل سایت و دادن اطلاعات کاربری اخذ خواهد شد.

زمان لازم برای راه اندازی سایت اغلب از 10 روز شروع می شود که بسته به سبک و نوع طراحی می تواند تا 45 روز متغیر باشد.

پس از تحویل سایت کار ما با شما تمام نمی شود. ما در واحد پشتیبانی با خدمات پس از فروش در خدمت شما هستیم تا هر مشکل یا نیازی را برطرف سازیم. پشتیبانی از سایت های طراحی شده توسط ما در سال اول تا 50 ساعت رایگان است.

پیش فاکتور طراحی سایت

برای استعلام پیش فاکتور طراحی سایت می توانید با پر کردن فرم تماس با ما و دادن توضیحات لازم در آن فرم پیش فاکتور طراحی وب سایت خود را دریافت کنید.

2 پاسخ
 1. نسترن قلی زاده
  نسترن قلی زاده میگوید :

  سلام. این تقاوت چشم گیر قیمت ها در بین شرکتهای طراحی سایت ناشی از چیه؟ من خیلی گشتم. یکی میگه 250 هزار تومان یکی همون رو میگه 25 میلیون تومن. واقعا باید به کی اعتماد کنیم؟ قیمت های شما رو دیدم نه بالا بود نه پایین. معیار قیمت دادن طراحی سایت رو ممنون میشم توضیح بدید تا ما هم بدونیم کی رو انتخاب کنیم!

  پاسخ
  • طراحان وب کرج
   طراحان وب کرج میگوید :

   سلام
   تفاوت قیمت ها به عوامل زیادی بستگی داره
   مکان شرکت
   میزان مهارت و تخصص تیم طراحی سایت
   خدمات پس از فروش یا تیم پشتیبانی داشتن یا نداشتن
   سبک طراحی
   و در آخر باید و نبایدهایی که هر شرکت برای خودش تعریف می کنه
   قیمت ها معمولا بر اساس این معیارها در طراحی سایت محاسبه می شود.
   اگر باز سوالی بود با ما تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =