طراحی وب سایت از صفر تا صد

,

منظور از طراحی سایت از صفر تا صد چیست؟ طراحی وب سایت از صفر تا صد یعنی خدمات طراحی، راه اندازی و توسعه سایت. این نوع خدمات دهی در زمینه طراحی وب سایت شامل شرکتهای پیشرفته و حرفه ای این حوزه می شود.

اینجور سرویسها به خدمات all in one web design معروف است. خرسندیم که ما یکی از شرکتهایی هستیم که این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهیم. خدمات مربوط به طراحی وب سایت از صفر تا صد شامل موارد زیر می شود:

 1. طراحی اولیه
 2. راه اندازی
 3. توسعه

خدمات طراحی اولیه سایت

در مرحله ی اول نیازهای کارفرما بررسی می شود. با توجه به نیاز کارفرما، بازار هدف و رفتار کاربران در اینترنت در آن بازار، پیشنهاداتی به کارفرما برای سبک طراحی سایت داده می شود. سپس با تایید ایشان کار طراحی سایت شروع شد.

در مرحله ی اول طرح اولیه سایت روی کاغذ کشیده و ساختار بندی صفحات و محتوا مشخص می شود. پس از تایید این مرحله کار سایت به مرحله اجرا و راه اندازی می رود.

خدمات طراحی سایت از ابتدا تا انتها با طراحان وب

خدمات طراحی سایت از ابتدا تا انتها با طراحان وب

خدمات راه اندازی سایت

پس از تایید طرح های اولیه، با توجه به اطلاعات ارسالی کارفرما، طراحان و برنامه نویسان سایت دست به کار شده و سایت را طراحی و اجرا می کنند.

پس از راه اندازی سایت برای کارفرما ارسال می شود و ایشان اصلاحات آخر را روی سایت داده و بعد از اجرای اصلاحات کار طراحی سایت تمام می شود.

خدمات توسعه سایت

وقتی کار طراحی سایت و اصلاحات کارفرما تمام شد، این به این مفهوم نیست که کار طراحی سایت به تمام رسیده باشد. از این مرحله به بعد کار توسعه سایت شروع می شود.

توسعه سایت با توجه بررسی رفتار کاربران با سایت طراحی شده انجام می شود و یا با گذشت زمان مشخص می شود سایت به چه امکانات و اطلاعات جدید احتیاج دارد.

توسعه وب سایت از یک کسب و کار ساده به یک برند اینترنتی معتبر

توسعه وب سایت از یک کسب و کار ساده به یک برند اینترنتی معتبر

اگر سایتی توسعه داده نشود یک سایت مرده به حساب می آید و از نظر کاربران و گوگل اهمیتی نخواهد داشت. پس اگر به دنبال یک خدمات دهنده خوب هستید، شرکتی را انتخاب کنید که خدمات طراحی وب سایت صفر تا صد را به شما بدهد.

خدمات طراحی وب سایت صفر تا صد یا از ابتدا تا انتها خدماتی همه جانبه برای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی و تبدیل کردن آن به یک برند اینترنتی است. برای اینکه شما هم به یک برند اینترنتی معتبر تبدیل شوید از خدمات طراحی سایت از ابتدا تا انتهای شرکت طراحان وب کرج استفاده کنید.

2 پاسخ
 1. شهلا رضوانی
  شهلا رضوانی میگوید :

  ما نیاز به یک سایت فروشگاه متریال های دکوراسیون داریم. این سایت فروشگاهی چقدر هزینه و زمان میبره؟

  پاسخ
  • طراحان وب کرج
   طراحان وب کرج میگوید :

   سایت های فروشگاهی نیاز به پشتیبانی قوی تری دارند این سایتها از 3.5 میلیون تومان قابل طراحی هستند تا 6 میلیون تومان. زمان مدنظر برای اجراشون هم از 30 تا 45 روز متغیره. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =