افزایش فروش اینترنتی با طراحی سایت و سئو

اگر قصد دارید از طریق حضور در اینترنت فروش خود را افزایش دهید باید در ابتدا سایت طراحی کنید و رعد سایت خود را سئو نمایید. البته راهکارهای دیگری همچون کار در شبکه های اجتماعی نیز مطرح است اما مهمترین مولفه های فروش اینترنتی داشتن وبسایت است.

با راهکارهای اصلی ما افزایش فروش اینترنتی را با طراحی سایت و سئو بدست آورید. فروشگاه خود را راه اندازی کنید، یک منبع معتبر برای فروش اینترنتی احداث کنید

شروع فروش اینترنتی

شروع فروش اینترنتی با انجام چند کار انجام می شود:

 1. اول باید پایگاه فروش خود را ایجاد کنید.
 2. محصولات خود را در پایگاه اینترنتی خود درج کنید.
 3. سایتتان را سئو کنید.
 4. برنامه های فروش ویژه برای محصولاتتان بگذارید.
 5. با شناخت روی مخاطبان تبلیغات هدفمند کنید.

انتخاب پایگاه اینترنتی مناسب بسیار مهم است. بعضی انتخابشان اینستاگرام است. برخی دیگر وب سایت. اما من پیشنهادم این است که از شبکه اینستاگرام برای افزایش فروش و یک راه حل ثانویه استفاده کنید چون هر لحظه امکان دارد این اپ نیز فیلتر شود. داشتن یک جایگاه همیشگی و قوی مهمتر از همه چیزه و این جایگاه وبسایت شماست.

یک سایت موفق درآمد شما را بالا خواهد برد

یک سایت موفق درآمد شما را بالا خواهد برد

طراحی سایت بهترین انتخاب برای ایجاد یک پایگاه فروش اینترنتی است. بگذارید یک مثال ساده بزنیم: داشتن وبسایت انگار شما مغازه ای برای فروش محصولات بزنید. اما داشتن یک پیج انگار در کنار خیابان دستفروشی میکنید و با هر باران وضعیت فروش شما بخطر می افتد. پس ریسک نکنید.

اما آیا داشتن وبسایت به تنهایی میتواند فروش اینترنتی را تضمین کند؟

مسلما خیر. شما وقتی مغازه ای می زنید محصول داخلش میچینید. در وبسایت هم باید به بهترین شکل عکس و محتوای محصول را قرار دهید.

در مغازه شما یک ویترین جذاب برای جذب رهگذران میزنید, در وبسایت نیز شما باید برای جذب مخاطبان محتوا و تصاویر و فروش ویژه بگذارید.

بعد از مدتی از زدن مغازه میبینید میخوایید مشتریان بیشتری داشته باشید, برای این منظور تراکت پخش میکنید, بیلبورد میزنید, در مجلات تبلیغ میکنید, در اینترنت هم این امکان با سئو و تبلیغات قابل انجام هست.

با سئو می توانید در نتایج اولیه گوگل قرار بگیرید و با تبلیغات می توانید افزایش فروش و مشتری را رقم بزنید.

طراحی وب سایت در کرج را با ما تجربه کنید

طراحان وب کرج با ارائه خدمات ویژه در زمینه ی طراحی انواع سایت در کرج می تواند افزایش فروش و مشتری را برای شما در شهر کرج به همراه داشته باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

2 پاسخ
 1. زیبا معنوی
  زیبا معنوی میگوید :

  اگر بخواهیم رتبه الکسای سایت ما زیر 2000 ایران بیاد باید چکار کنیم؟

  پاسخ
  • طراحان وب کرج
   طراحان وب کرج میگوید :

   اگر بخواید به صورت طبیعی این کار رو انجام بدید باید سایتی داشته باشید که حداقل 1000 ورودی در روز داره و هر نفری که وارد سایت میشه حداقل 2 دقیقه در سایت حضور داشته باشه. برای این منظور باید خیلی کارها از جمله تولید محتوا، انتشار محتوا در اینترنت و برندسازی و … انجام بدید. البته شرکتهایی هستند که اینکار وبرای شما به صورت فیک انجام می دهند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + هجده =