ارتباط طراحی سایت با سئو

ارتباط طراحی سایت با سئو

, ,

ارتباط طراحی سایت با سئو بحثی بسیار داغ در بازار اخیر است که شاید مهم ترین تکامل در درآمد زایی از یک سایت برقراری ارتباط موثر بین طراحی سایت و سئو وب سایت است.

در این مقاله به چگونگی برقراری ارتباط درست بین طراحی سایت با سئو  و چرایی این موضوع خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید

ارتباط طراحی سایت با سئو

ارتباط بین دو مقوله طراحی سایت و سئو هم از نظر مشتریان محترم شرکت طراحی سایت و هم وب مستران عزیز با توجه نیاز بازار امروز از موضوعات بسیار مهم و تاثیر گذار محسوب می شود.

ارتباط طراحی سایت با سئو امروز به قدری گسترش یافته که با توجه به آمار های ارائه شده توسط گوگل درمیابیم که 80 درصد شرکت ها پس از اقدام به طراحی سایت به دنبال راه هایی برای جذب بازدید و افزایش بازدهی وب سایت می کنند که طبیعتا اولین پیشنهاد به آن ها خدمات سئو است.

آمار درخواست های افراد در خصوص خدمات سئو و طراحی سایت

گوگل ادوردز ابزار آماری ارائه شده توسط کمپانی گوگل است که با توجه به جامعه آماری خود ، نسبتی در خصوص تعداد جست و جو عبارات ارائه می کند.

تعداد جست جو برای عبارت طراحی سایت در این ابزار 18000 نفر در ماه بوده و این در صورتی است که خدمات سئو با تعداد جست و جوی 12100 وب مستران را بسیار شگفت زده کرده است.

این موضوع بیان گر میزان درخواست بسیار قابل توجه کاربران به این نوع خدمات است. چون نام سئو و خدمات سئو از نظر بسیاری از طراحان سایت هنوز به معرف حضور افراد نرسیده است.

تفسیر این تعداد جست و جو می تواند این موضوع باشد که مدیران به علت نگرفتن بازخورد بهینه از وب سایت های خود رو به این نوع خدمات می آورند.

نتیجه قطعا این خواهد بود که ارتباط طراحی سایت و سئو در بازار امروزی برای کسب و کار ها بسیار تنگا تنگ بوده و می توان گفت این دو مفهوم با کمک هم می توانند بهترین نتیجه در بازاریابی محتوایی و اینترنتی را به شرکت های مختلف بدهند.

طراحی سایت و سئو

چگونه ارتباطی درست میان طراحی سایت و سئو برقرار کنیم؟

خب پس از دانستن اهمیت موضوع ارتباط بین طراحی سایت با سئو به این سوال مهم می رسیم که چگونه اقدام به برقراری این ارتباط در فضای وب سایتمان کنیم؟

بخشی بزرگی از فرایند سئو همواره مربوط به نوع طراحی سایت است.

بهینه سازی کد های وب سایت، چیدمان صحیح و استاندارد، تولید محتوای یکتا و با کیفیت در فضای وب سایت و ارتباط سازی درست میان صفحات وب سایت نکاتی مهم در طراحی سایت است که با رعایت آن قسمت زیادی از مسیر سئو وب سایت طی خواهد شد.

اهمیت سئو در چیست؟

سئو به سایت شما کمک می کند تا در زمان کمتر و با انجام برخی کار ها رتبه ای در موتور های جست و جو بدست آورد که به واسطه آن به بیشتر در دسترس مشتریان سطح وب باشد.

زمانی که شما بتوانید خدمات یا محصولات خود را به عنوان اولین نفرات خدمت مشتریان به معرفی درست برسانید، مطمئنا شما از اولین انتخاب ها برای اقدام به سفارش یا خرید از سوی کاربر هستید.

با سئو این امکان برای شما فراهم خواهد شد و اگر مراحل آن بدرستی توسط وب مستر به انجام برسد نتیجتا بازدهی مناسب و در مرحله آخر بدست آوردن مشتری از وب سایت را برای شما خواهد داشت.

این موضوع قطعا مهم ترین هدف شما برای حضور در فضای اینترنت است.

اهمیت طراحی سایت در جذب مشتری

مواردی که پیشتر در خصوص جذب مشتری خدمتتان گفته شد همه مربوط به بخش سئو وب سایت هستند حال اهمیت طراحی سایت در محقق شدن این مهم چیست؟

امروز مفهومی بسیار بسیار مهم در علم طراحی سایت مدرن مطرح می شود که موجبات فروش بیشتر برای سایت ها را فراهم می کند.

نرخ تبدیل کاربر به مشتری عنوان این مفهوم مهم است. اصول و قواعد بسیاری در خصوص پیاده سازی طرحی مبتنی بر علایق کاربر یک وب سایت وجود دارد که با پیاده سازی آن ها می توان اطمینان بیشتری در کاربران وب سایت بوجود آورد.

امروزه وب سایت هایی هستند که با داشتن بازدید بسیار زیاد و سئو قابل قبول میزان فروش راضی کننده ای ندارند. در این وب سایت ها بخش طراحی وظیفه خود را به درستی انجام نداده است.

یک طراحی کاربر پسند و اصولی به شما کمک می کند تا کربرانی که از طریق سئو وارد سایت خود کردید را به مشتری و تبدیل کنید.

مطالعه مقاله چگونه یک سایت طراحی کنیم هم برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

طراحی سایت چه کمکی به سئو سایت خواهد کرد؟

موضوع اصلی این مقاله ارتباط طراحی سایت با سئو بود. حال طراحی سایت چگونه می تواند سئو وب سایت ما را بهبود ببخشد؟

یکی از مهم ترین موضوعات در رسیدن به جایگاهی خوب و محقق سازی اهداف سئو، میزان نگهداری کاربر در وب سایت است.

این که کاربران شما تا چه زمانی در وب سایتتان مانگار هستند، قدرت محتوا و طراحی سایت شما میرساند و نتیجتا رتبه شما به طرز چشم گیری در موتور جست و جو گسترش خواهد یافت؛ چون گوگل بر این باور است که مهم ترین فاکتور برای داشتن رتبه خوب تولید و استفاده محتوای ارزشمند در سطح سایت است.

اگر طرح شما چه از نظر گرافیکی و چه اصول ساختاری برای روان شناسی رفتار کاربر درست و استاندارد باشد کاربر زمان بیشتری را در وب سایت شما ماندگار خواهد بود و این همان برقراری درست ارتباط طراحی سایت با سئو است.

جمع بندی و نتیجه گیری

اگر در سایتتان ارتباطی درست و اصولی در طراحی و سئو داشته باشید میزان راندمان در فروش و سفارشات شما به طرز چشم گیری افزایش خواهد یافت.

در این خصوص مطالعه مقاله اصول طراحی سایت شرکتی را هم به شما عزیزان پیشنهاد می کنم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × سه =