چگونه سایت درست کنیم؟

,

کسب و کارهای مختلفی این روزها به دنبال درست کردن سایت هستند، زیرا فکر می کنند با اینترنتی شدن همه چیز، آنها هم می توانند با داشتن یک سایت مشتریان اینترنتی را جذب خود کنند. اما این همه ی ماجرا نیست. شما باید کارهای دیگری نیز انجام دهید. ما در اینجا به شما می گوییم چگونه سایت درست کنید، چه سایتی درست کنید، قبل و بعد از طراحی سایت باید چه کارهایی را انجام دهید. با ما در مقاله چگونه سایت درست کنیم همراه باشید.

دست به کار شدن برای شروع کار طراحی سایت

شاید خیلی از همکاران و دوستان خود را دیده باشید که از طریق سایت مشتری های جدیدی را جذب می کنند، شاید دیده باشید در صفحات اول گوگل سایت هایی هستند که دارند خدمات و محصولات شما را ارائه می دهند و مشتریان زیادی هم دارند و حالا شما نیز می خواهید مثل آنها شوید.

مشکل همین جاست!

شما فکر می کنید که اگر یک سایت داشته باشید مثل آنها می شوید در صورتی که اینطور نیست. شما به غیر از سایت باید کارهایی قبل و بعد از راه اندازی وب سایت خود انجام دهید.

قبل از شروع طراحی سایت چه کارهایی کنیم؟

اگر بخواهم با جزییات کامل توضیح بدم از حال و حوصله ی شما به دور خواهد بود. مطمئنا شما هم میخواهید مثل اکثر کاربران اینترنتی سریع به جواب برسید. من هم سعی می کنم سخن کوتاه کنم و بروم سر اصل مطلب.

قبل از شروع طراحی سایت باید هدف گذاری کنید. نام برند خود را در اینترنت انتخاب کنید. انتخاب نام برند خیلی مهم است. پیشنهاد می کنم در این زمینه مقاله در طراحی سایت چه چیزهایی لازم هست را هم مطالعه کنید.

چطور هدف گذاری کنیم؟

شما به عنوان کارفرما باید بدانید دقیقا چه می خواهید! من میدانم!! شما مشتری بیشتر از اینترنت می خواهید. پس اگر به دنبال مشتری بیشتر از اینترنت هستید طراحی سایت یکی از کارهایی است که باید بکنید نه تمام کار.

برای موفق شدن همیشه داشتن یک استراتژی یا نقشه راه می تواند درصد رسیدن به موفقیت را بیشتر کند. شما می توانید با مشاوره ی درست این مسیر را به خوبی ترسیم کنید. واحد طراحی سایت طراحان وب کرج می تواند بهترین مشاوره ی لازم در زمینه ی طراحی سایت را به شما بدهد تا شما بدانید باید چه کارهایی برای درست کردن سایت انجام دهید.

انتخاب نام دامنه همان نام برند بسیار مهم است

نام دامنه باید آزاد باشد یعنی نباید قبلا توسط کسی خریداری شده باشد. برای همین شما اغلب مجبورید برای داشتن یک دامنه ی خوب نامی یونیک و خاص را انتخاب کنید که هم به کارتان بیاید و هم کسی قبلا ثبتش نکرده باشد و البته قابلیت برند شدن را داشته باشد.

در این خصوص نیز می توانید از خدمات تیم برندینگ ما استفاده کنید تا بهترین نام ممکن برای کسب و کار شما انتخاب شود.

با توجه به نیاز مشتریان باید سایت طراحی شود

شما باید ببینید کاربرانی که می توانند مشتری شما باشند چه چیزهایی را می پسندند، این کار سختی است اما اغلب طراحان قدیمی سایت بر این موضوع اشراف مناسبی دارند. پس شما می توانید با انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای و با تجربه این مرحله را نیز به سلامت عبور کنید.

شرکت طراحان وب سایت با داشتن سالها تجربه در خدمت شما برای راه اندازی و ساختن وب سایت شماست.

طراحی سایت کاربرپسند(User Friendly)

همانطور که در بالا گفتیم طراحی سایت باید کاربرپسند باشد. در طراحی سایت کاربرپسند با توجه به نیاز کاربران و مشتریان بالقوه کار طراحی سایت انجام می شود.

طراحی سایت باید حرفه ای باشد

طراحی سایت خود را به یک تیم حرفه ای واگذار کنید تا کار طراحی سایت شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. چرا؟ در حال حاضر سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند و برای رقابت بهتر و انتخاب بیشتر باید سایتی متمایز از نظر ظاهری داشته باشید و یک سایت ساده نمی تواند شما را به هدفتان که جذب مشتری است نمی رساند.

چگونه یک سایت حرفه ای بسازیم

پس اگر هدفتان جذب مشتری از اینترنت هست شما باید سایتتان را به یک تیم حرفه ای طراحی سایت بسپارید. تیم طراحی سایت ما با سالها تجربه در خدمت شماست تا بهترین سایت ممکن را برای شما درست کنیم.

برای اینکه بهتر از وضعیت طراحی وب سایت و اینکه بدانید چطور و چگونه باید سایت درست کنیم با ما تماس بگیرید.

2 پاسخ
 1. رها
  رها میگوید :

  چرا قیمت هایی که در طراحی سایت می دهند اینقدر متفاوت هست؟ شما می گید 4 میلیون یکی میگه 500 هزار تومن یکی دیگر هم می گه 20 میلیون. باید چکار کنیم؟ کی داره چکار می کنه!!!؟

  پاسخ
  • طراحان وب کرج
   طراحان وب کرج میگوید :

   سلام
   این تفاوت قیمتها بخاطر نوع خدمات، نوع سایتی که تحویل می دهند، و هزینه هایی است که شرکتها به کارکنان و محل و شرایط کارشان پرداخت می کنند.
   در این بین البته کسانی هستند که کار بد تحویل می دهند با قیمت بالا و کار خوب تحویل می دهند با قیمت پایین. متاسفانه به خاطر نبود کارشناسی روی قیمت ها بازار طراحی سایت اینگونه هست.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + 4 =