طراحی سایت برای شرکت های صنعتی

طراحی سایت برای شرکت های صنعتی

امروزه با توجه به مبانی چشم انداز اقتصادی و نرخ مالی گردش ارز در کشورمان ، رشد اقتصادی وابسته به رشد صنعت و واحد های صنعتی می باشد. پس بنابراین به جرات می توان گفت که صنعت در فضای بازار این برهه از زمان ، یکی از قطب های رشد و بهبود فضای اقتصاد یک کشور در حال توسعه می باشد.

پس بنابراین امروزه با افزایش تقاضای مشتریان و برای پاسخ گویی بهتر به این تقاضا ها ملزم به طراحی وب سایت های اینترنتی برای صنعت هستیم.دیده شدن ، حرف اول را می زند.

طراحی سایت برای شرکت های صنعتی

ممکن است شما مدیریت یک کارگاه یا یک شرکت صنعتی را بر عهده داشته باشید. قطعا مشتریان ثابتی را از طرق مختلف و به روش های سنتی به خود جذب نموده اید. اما آیا با این روند انتظار فروش در سطح وسیع کشوری یا بین المللی را دارید ؟ چگونه کسانی که متقاضی خدمات شما هستند می توانند شما را بیابند ؟ آیا بازاریابی سنتی شما و مجموعه شما را به همه می شناساند ؟ قطعا جواب منفی است. حال باید به فکر دیده شدن بیافتید چون دیده شدن برای شما الزامیست و حرف اول را می زند.

چگونه دیده شویم

دیده شدن در دنیای امروز یا اصطلاح برندینگ ملزم وجود فضای آن است . فضایی که هر روزه مردم از آن گذر می کنند و در آن حضور دارند.

امروزه با رشد و توسعه ی فناوری ، فضای اینترنتی گسترده شده بر جهان ، چنین ویژگی ای دارد. محیطی گسترده که هر روزه میلیون ها نفر از مردم به آن حجوم آورده و به دنبال چیزی هستند که نیاز دارند. در این دوره زمانی بخش عظیمی از بازار تمامی کسب و کارها مدیون وجود و گسترش فضای اینترنتی است. لذا دیده شدن در این فضا می تواند بازار را به سمت شما بیاورد. این کار روندی است که همیشه برعکس آن را انجام داده اید و این شما بودید که به دنبال بازار و بازاریابی برای خود و مجموعه تان بوده اید اما در زمان حال با پیشرفت شگرف فضای مجازی شما با طراحی سایت برای شرکت های صنعتی میتوانید توسط مشتری پیگیری شوید.

بنابراین بطور کلی فضای اینترنتی بستر مناسبی برای برند سازی و دیده شدن می باشد. یکی از زیر شاخه های بستر های اینترنتی فضای وبسایت است که به سرعت پیشرفت فناوری ، پیشرفت می کند.

ویژگی وبسایت های اینترنتی برای صنعت

حتی کارفرمایان و صاحبان صنایع نیز ممکن است برای پیدا کردن خدمات جانبی مانند تعمیرات دستگاه هایشان یا پیدا کردن قطعات خاص مربوط به کارشان در فضای وبسایت به جستجو می پردازند. حال آنکه این مورد بخش کوچکی از ویژگی های یک وبسایت است. وبسایت ها پل ارتباطی ما بین مشتریان و کارفرمایان و بطور کلی زنجیره ی ارتباط مابین مردم با یکدیگر می باشند.لذا هر روز خیل عظیمی از مردم ممکن است خدمات شما را در موتور های جستجو کنند. در این بین عدم حضور شما به منزله ی سوق مشتریان به سمت رقیبان شماست. حال آنکه میتوانستید بسیاری از این کاربران را به مشتریان واقعی خود تبدیل کنید. همچنین در بسیاری از موارد در صورت بالا بودن کیفیت خدمات ، ممکن است مشتریان شما برایتان مشتری بیاورند !

بنابراین حضور در فضای اینترنتی و داشتن یک وبسایت شخصی برای شما و سازمانتان ،کسب و کارتان را درگرگون خواهد کرد.پس باید به فکر طراحی وبسایت برای خودتان باشید.

وبسایت شخصی خود را بسازید !

حال زمانیست که باید برای سازمانتان وبسایت طراحی نمایید.

لازم به ذکر است که طراحی وبسایتی که نتواند به درستی شما را در دید عموم قرار دهد راه به جایی نخواهد برد. چرا که روند کسب و کار اینترنتی صرف داشتن یک وبسایت نمی باشد.

ممکن است سایت شخصی داشته باشید اما در صدر موتور های جستجو نباشد. در این حالت تفاوتی مابین شما و کسانی که وبسایت ندارند ، وجود ندارد.

بنابر این در این حوزه نیاز دارید این کار را به یک شرکت طراحی سایت حرفه ای بسپارید. اینگونه است که وبسایت شما با قدرت در صدر نتایج گوگل نمایش داده می شود.

همچنین طراحی اینگونه وبسایت ها جزییات و ظرافت کاری هایی دارد که تنها یک تیم طراحی حرفه ای از پس آن برخواهد آمد.

بخش های اصلی طراحی وبسایت برای شرکت های صنعتی

در این بخش به معرفی ساختمان و بخش های مختلف یک وبسایت صنعتی می پردازیم.

بخش های اصلی این وبسایت ها به شرح زیر است.

 • معرفی کلی واحد صنعتی مربوطه یا کارخانه ی مرتبط با آن بصورت جامع
 • معرفی کامل محصول یا خدمات ارائه شونده از طرف واحد مربوطه
 • شرح کامل آدرس کارخانه ، تلفن های تماس و شبکه های اجتماعی و پل های ارتباطی دیگر
 • قرار دادن مجوز های لازم و گواهینامه های اخذ شده
 • صفحه مربوط به محصولات و نمونه کار ها با درج تصاویر یکتا و انحصاری
 • شرح مشخصات فنی محصولات و ویژگی های آن ها
 • تقسیم بندی و دسته بندی محصولات و خدمات
 • بخش آخرین اخبار و مقالات مرتبط با کار واحد صنعتی مربوطه
 • بخش ارسال نظر کاربران و ارتباط آنلاین با آن ها
 • امکان خرید محصول و پرداخت آنلاین به نحوی که کاربر دچار سردرگمی نشود
 • بخش معرفی نمایندگان فروش در شهرها و بخش های مختلف.
 • چند زبانه بودن وبسایت

جمع بندی

امروزه با توجه به پتانسیل های عظیم در حوزه ی صنایع مختلف مانند صنایع خودرو سازی ، صنایع خوراکی و غذایی ، صنعت کشت و کشاورزی ، صنایع سنگی و واکاوی ، صنایع پتروشیمی و شیمیایی و صنایع وابسته به سوخت ، نیاز مبرم به فعالیت در حوزه ی بین المللی و استفاده از پتانسیل های داخلی دارد.برای تحقق این امر اینگونه صنایع می بایستی بر روی استراتژی فروش و خرید و جریان سازی ارزی در سطوح وسیع تری فعالیت نمایند.

الزام طراحی وبسایت برای اینگونه صنایع بر هیچکس پوشیده نمی باشد.

شرکت طراحان وب با تیم طراحی وبسایت و پشتیبانی حرفه ای آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است.

در این مقاله نیز سعی داشتیم کمی راجع به طراحی وبسایت برای شرکت های صنعتی بپردازیم.همچنین برای اطلاع بیشتر در همین حوزه ، پیشنهاد می شود مقاله طراحی وبسایت برای شرکت های نفت و پتروشیمی را مطالعه نمایید. با ما همراه بمانید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 3 =