طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

,

طراحی سایت ارزان! امروزه خیلی از سایت ها با شعار طراحی سایت ارزان، خدماتی را عرضه می کنند. طراحی سایت ارزان، بیشتر نوعی خدمات فوری و بدون پشتیبانی است که از نظر مفهومی، اسم آن را دیگر نمی توان خدمات به مشتری نامید.

توجه داشته باشید که یک سایت، در اصل یک نرم افزار است که بر روی وب قابل اجرا است. در دنیای امروزی نرم افزاری که پشتیبانی نداشته باشد، نرم افزاری که قابل توسعه نباشد، یک ریال هم نمی ارزد. پس چرا باید درآمد خود را صرف هیچ کنیم!؟

طراحی سایت ارزان! بدون هدف!!

هدف شما از برپاسازی یک وب سایت چیست؟ می خواهید کسب و کار خود را رونق دهید؟ همیشه در نظر داشته باشید چیزی که ارزان است، نمی تواند خوب باشد. قبل از طراحی سایت خود، ابتدا به اهداف خود فکر کنید، رقبای خود را در وب شناسایی کنید و از آنها الگو برداری نمایید، و برای رسیدن به آنها هزینه و زمان خرج کنید.

به نظر شما می توانید با هزینه ی اندک، به دیگر رقبای خود برسید؟ یا اینکه می توان با سرمایه ی کم درآمدی زیاد بدست آورد؟

به فرض اینکه شما بخواهید یک فروشگاه لباس در دنیای مجازی راه اندازی کنید، باید با رقیبانی جدی رقابت کنید، رقیبانی که در صفحه ی اول گوگل هستند، مشتریان خود را دارند، و برند آنها دارای جایگاه ویژه بین کاربران اینترنتی است.

با کمی تامل درک خواهید کرد که اگر بخواهید سایتی صرفا با هزینه ی کم راه اندازی کنید، کمترین درآمد و بازخورد را از آن بدست خواهید آورد.

اهمیت مشاوره درست

پیروزی در مقابل دیگر رقبا مثل پیروزی در یک جنگ است. فرماندهان جنگ بیشتر می دانند که لشکری پیروز است که این پیروزی را از قبل پیش بینی کرده باشد. شما نیز ابتدا قبل از شروع طراحی سایت خود باید طرح تجاری و اهداف خود را بروی کاغذ بیاورید.

بعد راه های رسیدن به اهداف خود را در دنیای مجازی، با یک مشاور در میان بگذارید.

آشنایی با مسیر پیش رو

در هنگام تعیین راه برای رسیدن به هدف، همواره توجه داشته باشید که وقتی شما از دور به هدف می نگرید، راه های رسیدن به هدف را ساده و کوچک می بینید.

معیارسنجی

فرض کنید پای کوهی ایستاده اید که قصد سعود به آن را دارید. اگر با چشم راهی را که باید تا نوک قله طی کنید را بنگرید، راه رسیدن به هدف ساده است. اما هنگامی که جلو می روید با مشکلاتی خاص، با معابری سخت، با شیب هایی غیر قابل بالا رفتن مواجه می شوید.

هدف گذاری

برای رسیدن به هدف باید از راه بلدی که این راه را قبلا طی کرده بهره ببرید. این راه بلد می تواند همان مشاور شما در طراحی و پیاده سازی سایتتان باشد.

برای مشاوره در زمینه ی طراحی سایت خود می توانید با شماره تماس 09199495065 مهندس شوشتری تماس حاصل نمایید.

طراحان و توسعه دهندگان وبسایت

شرکت طراحی سایت در کرج w3developers با سابقه بیش از 7 سال در این حوزه آماده خدمت رسانی به شما صاحبان محترم کسب و کار هاست. اگر قصد راه اندازی یک وبسایت و یا بستر بازاریابی در اینترنت را دارید، با تماس بگیرید و ایده های تبلیغاتی خود را مطرح کنید سعی بر این داریم تا هموار ترین مسیر تبلیغات اینترنتی را با هم پیش بگیریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =