وقتی صحبت از ریدیزاین یا باز طراحی می شود اولین چیزی که به فکر کارفرما می افتد هزینه ی دوباره است. اما اینطور نباید به این موضوع نگاه کنیم. هزینه ی ریدیزاین یا باز طراحی سایت به منظور ارتقا سایت انجام می شود تا سایت بتواند سهم بیشتری از بازار وب را برای کسب و کار بگیرد. پس بنابراین وقتی پیشنهاد ریدیزاین دریافت می کنید، اول پیشنهاد را به صورت کامل بررسی کنید و سپس پاسخ بدهید.

باز طراحی یا ریدیزاین چیست؟

ریدیزاین سایت

ریدیزاین سایت

باز طراحی یا ریدیزاین (به انگلیسی redesign) به طراحی مجدد طرح ظاهری گفته می شود که این ظاهر بتواند وجهه و قابلیت بیشتری را برای موقعیت مربوطه ایجاد کند.

در اینجا منظور از ریدیزاین، باز طراحی سایت است. بازطراحی سایت به شما کمک می کند بروز باشید و چه از نظر مخاطبان چه از موتورهای جستجو یک سایت فعال بنظر برسید.

چرا باید سایت خود را باز طراحی یا ریدیزاین کنید؟

وقتی از زمان طراحی سایت تان 3 سال گذشت برای بهینه سازی و پیشرفت و نمایش اقتدار و پویا بودن سایت باید سایتتان را ریدیزاین کنید. بازطراحی به سایت شما کمک می کند از جدیدترین متدهای روز در کدهای خود استفاده کند. متدهای جدید جایگزین متدهای قدیم می شوند. کدها کمتر شده و سرعت سایت بالا می رود. همچنین ظاهر سایت با توجه به پیشرفت و علاقه ی عمومی تغییر می یابد و بهینه می شود. از نظر موتورهای جستجو نیز سایت بهینه شده ارزش بالایی دارد.

ریدیزاین و باز طراحی وب سایت

ریدیزاین و باز طراحی وب سایت

معمولا ریدیزاین برای چه سایتهایی انجام می شود؟

معمولا انجام ریدیزاین برای اکثر سایت ها انجام می شود. اما بیشترین سایت هایی که ریدیزاین انجام می دهند:

  1. طراحی سایت های فروشگاهی
  2. طراحی سایت های شرکتی
  3. طراحی سایت های خبری

چطور سایتم را باز طراحی کنم؟

شما برای آنکه یک سایت پویا و بروز داشته باشید می توانید از خدمات بازطراحی سایت مجموعه طراحان وب استفاده کنید. مجموعه طراحان وب با پشتوانه چندین ساله کارشناسان طراح سایت خود بهترین طرحها را با بالاترین کیفیت و با هدف افزایش مشتری و فروش برای شما اجرا خواهد نمود.

برای طراحی وب سایت و یا ریدیزاین سایت خود می توانید با شرکت طراحی سایت طراحان وب کرج همراه باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =