داشتن یک سایت نیاز هر کسب و کاری است. حضور قوی در اینترنت می تواند برای هر کسب و کاری مفید باشد به شرطی که فقط جنبه ی حضور در آن بولد نشود. شما برای موفقیت نیاز به حضور قوی دارید. در امر طراحی سایت و داشتن یک سایت خوب، باید توجه به بهترین بودن در اولویت باشد. یک سایت معمولی و سطح پایین خیلی وقتها نمی تواند پاسخگوی نیاز کارفرما باشد. مخصوصا وقتی کاربران هدف به سایت بیایند، باید سایت قابلیت تبدیل بازدیدکننده به مشتری را داشته باشد که در سایت هایی با طراحی ضعیف این امر صورت نمی گیرد.

سایت خوب داشته باشیم یا بد؟

مسلما همه به دنبال بهترین هستند، اما بودجه و زمان می تواند معیارهای کارفرمایان را تغییر دهد. حتی دیده شده به خاطر هزینه خیلی از امکانات سایت برداشته شده بطوریکه ماهیت کلی سایت و اهدافش زیر سوال رفته است. آیا این کار درست است؟

ما در طراحان وب در این خصوص به شما مشاوره رایگان می دهیم و پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید سایتی را طراحی کنید ابتدا بررسی کنید که مشتریان شما چه کسانی هستند و چه جور سایتهایی را دوست دارند و با توجه به کسب و کار و خدماتتان سایت و اهداف خود در اینترنت را برنامه ریزی کنید.

سایت خوب سایتی است که با یک دامنه ی مناسب، یک هاست قوی و یک سایت با طراحی مناسب با توجه به اهداف کسب و کار ایجاد شده باشد.

آیا سایت های دیگر سایتهای بدی هستند؟

مسلما نمیتوان جواب قاطع بد یا خوب بودن داد. اما شما برای اینکه بتوانید درک کنید سایت خوبی دارید یا سایت بدی دارید باید در بین همکارانتان بگردید و سایتهای آنها را بررسی کنید. اگر از نظر ظاهری و امکاناتی بیش از 30 درصد همکارانتان سایتی بهتر نسبت به شما دارند پس باید سریعا دست بکار شوید و سایت خود را ریدیزاین کنید.

انجام بازطراحی برای سایتهای بد

اگر سایت شما نیاز به بازطراحی دارد تا با این بازطراحی جزء بهترین سایتهای حوزه ی کاری خود شود می توانید برای انجام آن با طراحان وب تماس بگیرید. گروه طراحان وب کرج با ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای در زمینه ی طراحی انواع وب سایت می کوشد بهترین خدمات و کیفیت را به شما ارائه دهد و سایت شما را در حوزه ی کاری خود به بهترین تبدیل کند.

برای انجام بازطراحی و مشاوره با طراحان وب تماس بگیرید.

2 پاسخ
  1. حسین ابعری
    حسین ابعری می گوید :

    سایت من خیلی بد طراحی شده و ازش راضی نیستم. اگر بخواید مجدد برام طراحی کنید چقدر هزینه اش در میاید؟!

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =