طراحی سایت در سال 2018

 طراحی سایت در سال 2018

طراحی سایت باید به روز باشد پس باید از اخبار  مربوط به سایت مطلع باشیم مخصوصا اطلاعات جدید راجع به  طراحی سایت در سال 2018   که می تواند بسیار جدید باشد. یک طراحی سایت، علاوه بر ریسپانسیو بودن، باید منحصر به فرد نیز باشد.که این نکته  کاملا از دور خارج شده و به مطلبی قدیمی تبدیل شده است.

همه طراحان باید به این نکته توجه داشته باشند که طراحی سایت، امری است پویا و دائما در حال تغییر و پیشرفت است که نیازمند به یادگیری مهارت ها ی جدید می باشد. در این مقاله  تغییرات و تحولات طراحی سایت در سال 2018 را بررسی می کنیم .تحولات و ترفندهای طراحی سایت را با تقاضا و سلیقه مشتریان تلفیق می کنیم .

محتوای تصویری

در طراحی سایت های تجارت الکترونیک  تصاویر نقش مهمی را ایفا می کنند و می تواند در طراحی سایت در سال 2018  از ترندهای برتر باشد. چون عامل اصلی خرید یک  خریدار، استفاده از تصاویر و عکس های منحصر به فرد است در نتیجه تصاویر در فروشگاه های اینترنتی جایگاه بالایی دارند. باید از  از تصاویر گرافیکی منحصر به فرد خود استفاده کنید و از عکس های استوک و آماده استفاده نکنید..تصاویر استوک طرفدار دارد ولی استفاده از تصاویر گرافیکی و خاص محبوب شده  است و در سال 2018 نیز پیشرفت چشمگیری خواهد داشت .

اصلی ترین دلیل منحصر به فرد شدن شما، خاص بودن شما است.

گرافیک های خاص

طراحی گرافیک بخشی از طراحی سایت است  بنابراین، پیش بینی می شود طراحی گرافیک در طراحی سایت در سال 2018 ،محبوبیت بیشتری داشتهباشد. که بهتر است در ای زمینه مهارت های خود را تقویت کنید.

طراحی با نقاشی

طراحی با نقاشی، نسبت به مدل های کامپیوتری، محبوبیت بیشتری دارند و در سال 2018 طراحی با نقاشی پیشرفت خواهد کرد.علیرغم مزیت های نرم افزار، اما طراحی دستی، جای فتوشاپ را خواهد گرفت. امروزه با طراحی دستی حتی ساده تر و سریع تراز قبل می توان وبسایت را طراحی کرد. فتوشاپ بخشی از کاربران خود یعنی طراحان وب و UI را از دست می دهد.

اشکال هندسی در طراحی سایت

استفاده ار اشکال هندسی در سال 2016 شروع شد و  در سال 2017 محبوب شدو  و در سال 2018 پیشرفت می کند.باید شکل ها و الگوها را باهم ترکیب کرد و طراحی های فلت را با المان های تزئینی ترکیب کرد تا به اشکال جذابی رسیدطراحی های دو بعدی

همچنان مورد استفاده خواهند بودولی تغییراتی را خواهد داشت.

استفاده از رنگ های روشن

بهتر است در طراحی سایت از رنگ های روشن استفاده کرد و مطالب با شفافیت بیان شود.باید طراحی های فلت به بهترین نحو با طراحی های شادترکیب شود. در طراحی های مدرن، ترانزیشن رنگ ها باید در نظر گرفته شود و جزء ترندهای واقعی و معاصر به شمار می آید. شرکت اینستاگراماز تصاویر و لوگوهای مشترک استفاده می کند و در سال 2017 ادر تصاویر و لوگوهایش رنگ های فلت و مات را به گرادینت ها و ترانزیشن های رنگارنگ تبدیل کرد. لوگوها، دکمه ها، و سایر المان ها، استایل جدید پیدا کردند.

می توان پیش بینی کرد که در طراحی سایت در سال 2018 نیز مورد استفاده قرار گیرد.نکته مهم این است که رنگ ها باید صحیح باهم مخلوط شوند تا نامعقول نباشد.

اکستنشن ها یا افزونه ها

کیفیت تصاویر اهمیت زیادی پیدا کرده است و دیگر به فرمت آن که png وjpg  باشد توجهی نمی شود. یکی از محبوب ترین افزونه ها SVG خواهد بود ودر طراحی سایت 2018 مورد استفاده قرار می گیرد. SVG ها، بدون کمترین افت کیفیت،به آسانی قابل افزایش مقیاس هستند. این فرمت، بهترین فرمت برای المان های گرافیکی خواهد بود.

استفاده از کد در طراحی سایت

می توانید برای سایتتان از آیکون ها و تصاویری که ساخته اید استفاده کنید و آن را به عنوان مولفه ایی بارگذاری کنید که حجم بالایی می گیرد  و سرعت سایت را کاهش می دهد.در صورت امکان سعی نمایید از کد برای فراخوانی این مؤلفه ها استفاده کنید. از CSS برای بارگذاری تصاویر پس زمینه استفاده نمایید.

برای مطالعه: طراحی سایت ارزان

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =