وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا آماده برای برپایی سایت است. نصب وردپرس بر روی هاست، یکی از خدماتی است که ما به صورت کامل آن را برای شما انجام خواهیم داد.

اگر شما قصد راه اندازی وب سایت با سیستم مدیریت محتوا وردپرس را دارید و زمان لازم برای یادگیری کار با وردپرس را ندارید، و یا اینکه می خواهید به صورت کاملا حرفه ای سایت شما پیاده سازی شود، فقط کافی است از خدمات وردپرس ما استفاده کنید.

یکی از خدمات وردپرس گروه ما، نصب و راه اندازی وردپرس است. شما برای نصب و راه اندازی وردپرس نیازی به یادگیری کار با پنل های کنترلی هاست و یادگیری کار با وردپرس را ندارید. شما با پرداخت هزینه ای اندک می توانید زمان را خریداری کنید.

زمان ثروت هر انسانی است. برخی از انسان ها مدیریت زمان را در دست خود می گیرند و ثروتمند می شوند. برای همه ی انسانها زمان به صورت یکسان تقسیم شده است. ولی آنهایی موفق هستند که از زمان خود بهترین بهره را ببرند.

هزینه راه اندازی وردپرس بر روی کلیه پنل های کنترلی 50 هزار تومان خواهد بود. مدت زمان انجام کار نیز پس از سفارش کمتر از 5 ساعت خواهد بود. برای ارسال سفارش از فرم تماس با ما کمک بگیرید و یا درخواست خود را مستقیما به info@w3developers.ir ارسال کنید.

دیگر خدمات وردپرس گروه ما :

 1. خدمات وردپرس : خرید هاست مخصوص سیستم های مدیریت محتوا وردپرس
 2. خدمات وردپرس : نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بروی هاست
 3. خدمات وردپرس : نصب و راه اندازی انواع پوسته های آماده بروی سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 4. خدمات وردپرس : ساخت ساختار حرفه ای و چینش صفحات و محتواگذاری
 5. خدمات وردپرس : پشتیبانی از کلیه وب سایت های طراحی شده با سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 6. خدمات وردپرس : تامین امنیت سایت های وردپرسی
 7. خدمات وردپرس : ایجاد فروشگاه با وردپرس، ایجاد درگاه های بانکی
 8. خدمات وردپرس : آموزش استفاده از وردپرس، آموزش استفاده از قالب و پوسته، آموزش استفاده از افرونه های مهم و پرکاربرد وردپرس
 9. خدمات وردپرس : بهینه سازی سایت  وردپرس ( سئو وردپرس ) ، برای دیده شدن با کلمات کلیدی مشخص در صفحات اول گوگل
 10. خدمات وردپرس : طراحی اختصاصی قالب و پوسته وردپرس
 11. خدمات وردپرس: رفع هک از وردپرس