سئو وردپرس

بهینه سازی سایت های وردپرسی ( سئو وردپرس ) با ایجاد روال هایی در ساختار پوسته و افزودن برخی افزونه ها و ایجاد بسترهایی مناسب با استفاده از ابزارها امکان پذیر خواهد بود. گروه ما با توجه به اهمیت بالای سئوی سایت های وردپرسی ، خدمات خود را در خصوص بهینه سازی سایت های وردپرسی به صورت کاملا ویژه ای ارائه می دهد.

شما این سوال پیش بیاد:

که چرا بهینه سازی سایت برای وردپرس انجام بدیم؟

خدمات بهینه سازی وب سایت وردپرس (سئو) شامل سلسله کارهایی است که منجر به دیده شدن بهتر شما توسط ربات های موتورهای جستجو می شود. این کار نتیجه ای مطلوب برای شما در بر خواهد داشت. البته شایان ذکر است که برای تسریع در روند بهینه سازی باید از مواردی همچون تبلیغات و شبکه های اجتماعی نیز بهره برد.

پس در سئوی یک سایت وردپرسی چندین عامل مهم اولیه دخیل هستند:

 • میزان اطلاعات هر سایت (تعداد صفحات، اخبار و …) و کیفیت مطالب درج شده
 • مدت زمان شروع به کار سایت
 • نام و پسوند دامنه
 • کلمات کلیدی انتخاب شده برای سئو
 • بررسی ساختار کدنویسی سایت (بررسی استانداردهای کدنویسی و سرعت سایت و …)
 • بررسی رقیبان
 • بررسی مشتریان
 • تبلیغات
 • شبکه های اجتماعی

این ها مهمترین عواملی هستند که شما با توجه به آنها و رعایت اصول بهینه سازی می توانید به یک سطح مطلوب از نظر کاربران اینترنتی و موتورهای جستجو برسید. برای اینکه این اصول را بدانید و از تمامی استانداردهای لازم در این خصوص مطلع باشید مجبورید زمان زیادی صرف یادگیری کنید که من پیشنهاد می کنم این کار را نکنید. از قدیم گفتند هر کسی را بهر کاری ساختند. چرا؟

اولا اصول و استانداردهایی که باید رعایت کنید فقط شامل این موارد نیست. ثانیا فقط اگر بخواهید این عوامل را بررسی و به یادگیری و اصول بهینه سازی توسط آنها بپردازید زمان زیادی را از دست خواهید داد. پس زمان را خریداری کنید!

چرا برای بهینه سازی سایت وردپرسی ( سئو وردپرس ) از خدمات W3Developers استفاده کنیم؟

گروه سئو و بهینه سازی سایت W3Developers با تجربه فراوان آماده خدمت رسانی به کلیه عزیزانی است که قصد بهینه سازی وب سایت خود را دارند. گروه سئو و بهینه سازی سایت ما با ایجاد یک روال واقعی و سئوی حقیقی سایت شما را از نظر کیفیت و ارزش به سطح بسیار بالایی خواهد رساند.

این را در نظر داشته باشید که سئوی ارزان و یا سئوی سریع اصلا وجود ندارد و این گونه سئوها معمولا به نام سئوی دروغین شناخته می شود. از همین اول درست و با قدرت پیش بروید و برای سئوی سایت خود عجله نکنید. سئوی یک سایت معمولا بین 4 تا 8 ماه به طول می انجامد و هزینه های آن به صورت ماهانه از شما اخذ خواهد شد. اگر وعده هایی به غیر از این زمان و این گونه هزینه ها دیدید بدونید که تمامی آنها وعده ی سر خرمن است!

برای شروع سئوی وردپرس چکار کنم؟

فقط کافی است با ما تماس بگیرید. ابتدا مشاوره ای رایگان در خصوص کارهایی که ما انجام می دهیم به شما داده می شود  و در صورت تمایل شما می توانید در جهت سئوی سایت وردپرسی خود با ما همکاری کنید.

جهت ارسال درخواست می توانید مستقیما به ایمیل info@w3developers.ir میل بزنید و یا با شماره تلفن 09199495065 تماس حاصل نمایید.

آیا قصد راه اندازی وب سایت خود با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را دارید؟ به بخش خدمات وردپرس گروه ما مراجعه کنید تا بهترین نتیجه را از پیاده سازی وب سایت وردپرسی خود داشته باشید. خدمات وردپرس گروه ما شامل موارد زیر است:

 1. خدمات وردپرس : خرید هاست مخصوص سیستم های مدیریت محتوا وردپرس
 2. خدمات وردپرس : نصب و راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بروی هاست
 3. خدمات وردپرس : نصب و راه اندازی انواع پوسته های آماده بروی سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 4. خدمات وردپرس : ساخت ساختار حرفه ای و چینش صفحات و محتواگذاری
 5. خدمات وردپرس : پشتیبانی از کلیه وب سایت های طراحی شده با سیستم مدیریت محتوا وردپرس
 6. خدمات وردپرس : تامین امنیت سایت های وردپرسی
 7. خدمات وردپرس : ایجاد فروشگاه با وردپرس، ایجاد درگاه های بانکی
 8. خدمات وردپرس : آموزش استفاده از وردپرس، آموزش استفاده از قالب و پوسته، آموزش استفاده از افرونه های مهم و پرکاربرد وردپرس
 9. خدمات وردپرس : بهینه سازی سایت  وردپرس ( سئو وردپرس ) ، برای دیده شدن با کلمات کلیدی مشخص در صفحات اول گوگل
 10. خدمات وردپرس : طراحی اختصاصی قالب و پوسته وردپرس
 11. خدمات وردپرس: رفع هک سایت وردپرسی