مدیریت هزینه ها در طراحی سایت

مدیریت هزینه ها در طراحی سایت

مدیریت هزینه ها در طراحی سایت یکی از مهم ترین مباحث از دید کارفرمایان محترم است.

با توجه به تعرفه های بسیار متفاوت در طراحی سایت همیشه این سوال درضهن کارفرمایان وجود داشته که هزینه مورد اطمینان برای اقدام به طراحی سایت چیست؟ و چگونه می توان وبسایتی با کیفیت و همچنین با هزینه های بهینه داشت؟

در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را در مدیریت هزینه ها در طراحی سایت راهنمایی کنیم.

اجازه بدهید قدم به قدم حرکت کنیم!

قیمت و هزینه طراحی سایت

یک شرکت طراحی سایت با توجه به استراتژی ها و رویکرد خود، همچنین با توجه به زمانی که برای طراحی هر سایت گذاشته می شود اقدام به قیمت گذاری می کند.

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت در کرج و تهران را می توان بین بازه 3 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان در نظر گرفت!

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت طراحی سایت کلیک کنید.

 

طراحی سایت اختصاصی یا  آماده ؟

این قیمت ها با توجه به سیستم مدیریت محتوا ( اختصاصی یا آماده ) وبسایت که موضوع بسیار مهمی در تعرفه طراحی سایت است هم برآورد می شود.

طراحی سایت اختصاصی

وبسایت اختصاصی سایتی است که از 0 ت 100 به سلیقه مشتری ابتدا طرح ریزی شده، سپس کد نویسی می شود و روال اجرای بسیار زمان بر تر از نوع دیگر سبک طراحی وب سایت است.

قیمت وب سایت های اختصاصی از 6 میلیون تومان شروع می شوند و همان طور که پیش تر گفتیم تا 100 میلیون و حتی به بالا تر هم می رسند.

طراحی سایت آماده

شاید زمانی که اسم سایت آماده به گوشتان بخورد دیدگاهی ضعیف و کم ارزش نسبت به آن پیدا کنید ولی می خواهم به شما بگویم اصلا و به هیچ وجه این گونه نیست!

وی سایت های آماده دیگر نیازی به برنامه نویسی خیلی زیاد داخل آن ها حس نمی شود و فرآیند طراحی سایت بیشتر با استفاده از المان هایی که از قبل ساخته شده صورت می گیرد.

امروزه امکانات بسیار زیادی به سایت های دارای سیستم مدیریت محتوا ( آماده ) اضافه شده و از نظر طراحی شما هیچ کمی و کاسی حس نخواهید کرد. حتی اگر طراح سایت نباشید شاید به ظاهر فرق دو نوع را هم متوجه نشوید.

قیمت طراحی سایت آماده از حدود 200 هزار تومان شروع شده و با توجه به امکاناتی که به مشتری داده می شود تا 5 میلیون هم گاهی می رسد که به مدیریت هزینه ها در طراحی سایت برای برخی بسیار کمک می کند.

حال ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که با این اوصاف چرا پس عده ای رو به سایت های اختصاصی می آورد؟

هدف طراحی سایت

هدفتان از طراحی سایت چیست؟

این موضوع بسیار مربوط به هدف شما از طراحی سایت است. شرکت ها و برند های بسیار معتبر و شناخته شده که اقدام به طراحی یک وب سایت برای مجموعه خود می کنند، برایشان بسیار مهم است طرح سایت دقیقا مورد مد نظر آن ها باشد و ترجیحا مشابه آن در سایت دیگری دیده نشود.

با طراحی سایت بصورت اختصاصی این امکان را دارید که دقیقا طرح مورد نظر خود را برای سایت پیاده سازی کنید این در صورتی است که در وب سایت های آماده تا حدی محدودیت در پیاده سازی وجود دارد.

دسته دیگری هم که اقدام به طراحی سایت بصورت اختصاصی می کنند، افرادی هستند که قصدشان پیاده سازی یک استارت آپ یا ایده تازه است که طبیعتا به وجود آوردن المان های مورد نظر در آن نیاز به برنامه  نویسی تخصصی دارد.

بهینه سازی هزینه های طراحی سایت

حال با توجه به مباحث بالا می خواهم شما را در انتخاب پلن مناسب راهنمایی کنم.

اگر هدفتان در ایجاد یک وبسایت صرفا حضور در فضای اینترنت یا مشتری گرفتن و گسترش بازه مشتریان است، نیازی به طراحی سایت بصورت اختصاصی برای شما وجود ندارد و بهتر است شما هزینه های خود را بیشتر در مسائل دیگر مثل سئو سایت و تبلیغات سایتتان انجام دهید تا آن بازخورد مورد انتظار را دریافت کنید.

در رابطه با سئو و هزینه های سئو سایت در صفحه سئو در کرج بیشتر صحبت کرده ایم.

جمع بندی و نتیجه گیری

برای جمع بندی و نتیجه گیری بحث مدیریت هزینه ها در طراحی سایت می خواهم موضوع دیگری را هم در این مقاله برای شما مطرح کنم.

درست است که هزینه کردن زیاد هیچ گاه دلیل بر کیفیت بالا نیست ولی این موضوع را در نظر داشته باشید که در 90 درصد مواقع وب سایت هایی که رتبه درست و بازدهی مناسب برای صاحبان مشاغل را دارند، که بیش از 1 میلیون تومان برای طراحی آن ها هزینه شده است.

در واقع هزینه کردن کمتر از این شاید جز ضرر مالی برای شما بازدهی نداشته باشد. البته باز هم به این موضوع اشاره می کنم که تنها هزینه کردن زیاد دلیل بر موفقت وب سایت شما نخواهد بود حتما نمونه کار ها و رزومه شرکت مورد نظر خود را هم بصورت کامل بررسی کنید که از نظر فنی قادر به انجام کار با کیفیت برای شما باشند.

Save

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 19 =