طراحی سایت وردپرسی در کرج

طراحی سایت وردپرسی در کرج

,

طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از روشهای تولید و ساخت سایت است که توسط شرکت طراحان وب کرج انجام می شود. ما در طراحان وب سایت کرج با سیستم مدیریت محتوا وردپرس سایت هایی با ظاهر اختصاصی و یونیک طراحی می کنیم.

برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که چرا با وجود اینکه وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است چرا هزینه های طراحی سایت با آن بالاست؟

شما باید در نظر داشته باشید که سایتهای وردپرسی ای که قرار باشد با ظاهری اختصاصی و چیدمان درست انجام شوند بین 10 الی 30 روز برای یک طراح سایت زمان بر خواهد بود. بنابراین شما باید هزینه ی کارکرد وی را بپردازید.

طراحی سایت در کرج با وردپرس

طراحی سایت وردپرسی در کرج برای 80 درصد کسب و کار ها بهترین و بصرفه ترین گزینه است. شرکت طراحان وب با در نظر گرفتن نیاز بازار ، با توجه به موقعیت مکانی شرکت های کرجی و میزان کشش در این منطقه پیشنهادی که به مدیران محترم دارد، طراحی سایت وردپرسی در کرج است.

طراحی سایت وردپرسی در کرج

در خصوص دلیل گفتن این موضوع در ادامه بطور کامل صحبت خواهیم کرد ولی اگر به اختصار بخواهیم چرایی این موضوع را بررسی کنیم، می توانیم به استاندارد بودن، پشتیبانی مداوم و درست، موجود بودن امکانات مورد نیاز برای استفاده در هر نوع سایت و از همه مهم تر بصرفه بودن اشاره کنیم.

البته قطعا این موضوع برای تمامی شرکت ها صدق نخواهد کرد. برخی مجموعه های بزرگ و برند های تجاری بسیار مطرح، به صلاح است که سیستم های اختصاصی را برای طراحی وب سایتشان برگزینند.

طراحی یک سایت با وردپرس بسیار ایده آل است، چون طراحی با این سیستم مدیریت محتوا هم هزینه ی کمتری را برای شما در بر خواهد داشت هم اینکه شما می توانید در ادامه کار توسعه ی سایت خود را براحتی پیش بگیرید.

ما را تا انتهای این مقاله دنبال کنید.

وردپرس چیست و طراحی سایت با وردپرس به چه شکل است؟

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا برای طراحی وب سایت ، در سطح دنیاست. این سیستم با ایجاد بستری مناسب و ارائه امکاناتی بروز شرایط طراحی سایت با حداقل دانش برنامه نویسی را فراهم کرده است.

استفاده از وردپرس برای طراحی سایت دارای مزایا و معایبی است که مزایای آن برای کسب و کار کرجی بیشتر به چشم می آید.

طراحی سایت وردپرسی

مزایای طراحی سایت با وردپرس

  • قالب های آماده

در طراحی سایت با وردپرس، مناسب ترین و مرتبط ترین قالب با کسب و کار مدنظر برگزیده می شود با ایجاد تغییرات و بهینه سازی ساختار، المان های مورد نیاز در طرح آن سایت انتخاب شده و اقدام به پیاده سازی آن می کنند.

این مزیت بزرگی از نظر زمان و انرژی در طراحی سایت برای شرکت طراح است و از طرفی هم هزینه سفارش همچنین پروژه ای، به مراتب پایین تر از سایت های اختصاصی است.

  • پشتبانی

مزیت دیگر استفاده از سیستم وردپرس در طراحی سایت استاندارد بودن کد ها و پشتیبانی مداوم از آن توسط مرجع اصلی است. وردپرس در بازه های زمانی کوتاه خود را بروزرسانی می کند و همواره از امکانات جدید آن می توان استفاده کرد.

  • افزونه ها

در وردپرس علاوه بر قسمت استفاده از قالب های مختلف قسمتی تحت عنوان افزونه ها هم قرار داده شده که در آن می توان ویژگی های متنوعی به سایت اضافه نمود. این ویژگی ها شامل: امنیت وب سایت ، سئو وب سایت ، دو زبانه سازی سایت ، تبدیل سایت به فروشگاه و هزاران افزونه دیگر که با توجه به کاربرد سایت از آن ها می توان بهره گرفت.

  • سئو

با استفاده از افزونه های بسیار مفید و با کاربری آسان، سئو محتوا در وب سایت های وردپرسی بسیار راحت و استاندارد قابل انجام است.

با بهره گیری از آموزش های مختصر در حوزه مقاله نویسی و تولید محتوا که در امر سئو از اصلی ترین مفاهیم محسوب می شود، خواهید توانست رتبه سایت خود را در موتور جست و جو ارتقا دهید.

این امر با استفاده از افزونه های وردپرس برای شما بسیار آسان خواهد بود.

طراحی سایت وردپرسی در کرج با طراحان وب سایت

طراحی سایت وردپرسی در کرج با طراحان وب سایت

معایب طراحی سایت با وردپرس در چیست؟

طراحی سایت با قالب های وردپرسی علی رغم دارا بودن مزایای فراوان یک عیب را هم از نظر بنده شامل می شود که قطعا بزرگ ترین عیب آن است.

وجود محدودیت هایی در طراحی و توسعه سایت از ویژگی های سیستم مدیریت محتوای وردپرس است. این بدین معنی است که شما شاید نتوانید آن طرح مورد نظر خودتان را بطور دقیق در آن پیاده سازی کنید و برای طراحی سایت مجبور هستید تا حدی با امکاناتی که قالب مورد استفاده برای شما تعریف کرده است، نیاز های خود را براورده کنید.

این وجود محدودیت عیب سیستم های مدیریت محتوای آماده است که پیشتر عرض کردم برای بسیاری از کسب و کار این ایراد زیاد به چشم نمی آید.

چرا طراحی سایت وردپرس برای کرجی ها

با توجه به کشش بازار و سطح درآمدی 80 درصد کسب و کار های استان البرز در کنار خدمات طراحی سایت حرفه ای در کرج ، بر آن شدیم تا خدمتی را به شهروندان کرجی ارائه کنیم که با هزینه کمتر نیاز خود در خصوص داشتن یک دفتر مجازی را برطرف نمایند.

البته این را در نظر داشته باشید طراحی سایت با وردپرس در کرج هم دارای اصول و قوانینی است که اگر آن ها بطور کامل و دقیق انجام شود، نتیجه گاها از برخی وب سایت های اختصاصی هم بهتر خواهد بود.

درست است که این خدمت در شرکت طراحان وب زیر مجموعه ای از خدمات طراحی سایت ارزان در کرج است؛ ولی منظور ما از ارزان سایت های 500 هزار تومانی نیست!

این وب سایت بدون توجه به بستری که در آن اجرا می شود باید بتواند نیاز های شما از یک دفتر مجازی را برطرف سازد. این امر برای ما هم انرژی و زمان نیاز دارد که باید بتوانید با مدیریت کردن آن قیمتی به شما ارائه دهیم هر دو طرف به نتیجه ای معقول و درست برسند.

طراحی سایت وردپرسی در کرج با طراحان وب سایت

سرویسهای ویژه وردپرس

وقتی هدف شما از طراحی سایت ایجاد یک سایت حرفه ای با هزینه ی کم باشد بهترین انتخاب برای شما طراحی سایت وردپرسی است. مجموعه ی ما به صورت ویژه خدمات وردپرس را ارائه می دهد که در این مابین خدمات طراحی سایت وردپرسی در کرج توسط شرکت طراحان وب بصورت ویژه انجام می شود.

سرویسهای اصلی ما در زمینه سایتهای وردپرسی ارائه می دهیم عبارت است از:

  • سئو سایت های وردپرسی
  • باز طراحی سایت های وردپرسی
  • انجام پشتیبانی سایت های وردپرسی
  • تامین امنیت سایت های وردپرس
  • رفع هک سایت های وردپرس

شما می توانید از هر یک از خدمات مجموعه ی ما در زمینه طراحی سایت های وردپرسی استفاده کنید. خدمات ما به صورت ویژه تر برای کسب و کارهای موجود در استان البرز و شهر کرج انجام می شود.

Save

Save

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − دو =