طراحی حرفه ای وب سایت

طراحی سایت حرفه ای

,

طراحی سایت حرفه ای چگونه است؟

طراحی سایت حرفه ای، استفاده از آخرین تکنولوژی ها و متدهای طراحی و برنامه نویسی در پیاده سازی یک سایت است. طراحی سایت حرفه ای متشکل از دو بخش اصلی دیداری و مدیریتی است(backend & frontend).

بخش دیداری شامل کلیه قسمت هایی است که کاربران و بازدیدکنندگان یک سایت با آن در ارتباط هستند. عموما به ظاهر و گرافیک یک سایت بخش دیداری یا Frontend گفته می شود.

امروزه با توجه به رشد روز افزون بخش طراحی قالب سایت، Frontend از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. شما باید در نظر داشته باشید سرمایه های یک وب سایت کاربران و بازدیدکنندگان آن هستند. کاربران یک وب سایت با ظاهر و گرافیک سایت ارتباط برقرار می کنند. پس در طراحی سایت حرفه ای همواره رعایت موارد زیر می تواند به جذب مخاطب کمک شایانی کند.

  1. طراحی بر اساس اصول روانشناسی رنگ
  2. طراحی برای کلیه دستگاه های نمایشی (طراحی واکنش گرا)
  3. طراحی با استفاده از آخرین متدهای طراحی روز
  4. استفاده صحیح از گرافیک و تصویرسازی
  5. استفاده مناسب از اینفوگرافی

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای همواره باید موارد بالا در ضمینه ی دیداری و گرافیکی رعایت شود.

بخش مدیریتی یک وب سایت بخشی است که برای تغییر، درج و حذف  اطلاعات یک سایت نوشته و برنامه نویسی می شود. همچنین این بخش شامل نحوه فراخوانی ارتباطهای اصلی بین قالب، پایگاه داده و دستورات است. امنیت سایت نیز در گرو نوع برنامه نویسی بخش مدیریتی است.

امروزه با پیشرفت الگوهای برنامه نویسی و میل به سوی یک جهته شدن برنامه ها، و بهینه سازی کدهای نرم افزارها، الگوریتمی به نام MVC در برنامه نویسی ها استفاده می شود.

این الگوریتم با بهره بری از سه بخش اصلی Model و View و Controller کلیه موارد اصلی برنامه نویسی را بخش بندی و جدا کرده است. به طوری که در بخش View همواره قالب سایت، در بخش Model همواره فرامین ارتباط با پایگاه داده، , و در بخش کنترلر نحوه استفاده از فرامین و قالب،مدیریت و برنامه نویسی می شود.

استفاده درست از الگوها و متدهای طراحی سایت هم در بخش دیداری و هم در بخش مدیریتی، منجر به نتیجه ای می شود که همه ی مشتریان از آن راضی خواهند بود. شما برای داشتن چنین نتیجه ی رضایتی می توانید با مشاوران گروه ما تماس حاصل نمایید.

طراحان و توسعه دهندگان وبسایت

شرکت طراحی سایت در کرج w3developers با سابقه بیش از 7 سال در این حوزه آماده خدمت رسانی به شما صاحبان محترم کسب و کار هاست. اگر قصد راه اندازی یک وبسایت و یا بستر بازاریابی در اینترنت را دارید، با تماس بگیرید و ایده های تبلیغاتی خود را مطرح کنید سعی بر این داریم تا هموار ترین مسیر تبلیغات اینترنتی را با هم پیش بگیریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =