طراحی سایت برای شرکت های نفت و پتروشیمی

نیاز به شناخته شدن در بازار های جهانی و عرضه محصولات بصورت گسترده تر در کشور از علل دوام و قوام شرکت هایی است که در زمینه تولید سوخت های مختلف فسیلی ، آزمایشگاهی و غیره فعالیت دارند. در دنیای امروز حضور در فضای همگانی اینترنتی از الزامات اکثر صنایع می باشد.

در این بین صنایع نفتی و پتروشیمی و صنایع گازی سهم بزرگی از بازار صنعت کشور ما و قطعا خاورمیانه را دارا هستند.اهمیت این موضوع زمانی مشخص می شود که صعود یا نزول قیمت های هر کدام از سوخت های مهم مانند نفت و گاز ، بر کل فضای ارزی کشور تاثیر می گزارد.

در این مقاله سعی داریم کمی راجع به صنایع پتروشیمی و شرکت های وابسته به آن و لزوم حضور آن ها در فضای اینترنتی کمی به بحث بپردازیم ، با ما همراه باشید.

لزوم حضور در فضای اینترنتی

با توجه به این که فعالیت شرکت های نفتی و پتروشیمی فقط معطوف به بازار داخلی نمی باشد ، شرکت های فعال در این حوزه نیازی اساسی به ابزار هایی برای معرفی گسترده ی خود برای طیف گسترده تری از مردم دارند.این موضوع محدودیت مرزی ندارد چرا که این گونه صنایع ، صنایع منحصر به محدوده ی خاصی نیستند و استفاده از آن ها صرفا بومی نیست.

در دنیای امروز تمامی اصناف ، در بازار رقابتی تنگاتنگی سعی در احیای کسب و کار خود را دارند. با توجه به اشباع موقعیت های شغلی در تمامی اصناف به طبع رقابت نیز سخت تر و سنگین تر خواهد بود و در هر صنعتی برنده ی میدان کسی است که شناخته شده تر باشد و در حوزه ی مشتری مداری از بقیه رقبا ییک قدم جلوتر باشد.

طراحی سایت برای شرکت های نفت و پتروشیمی

صنایع پتروشیمی نیز مانند تمامی واحد های تولیدی من جمله پالایشگاه های نفتی و گازی ، واحد های تولیدی انواع سوخت های فسیلی مانند نفت فرآوری شده ، واحد های تولید و بهره برداری ماشین آلات حفاری ، واحد های تولید و بهره برداری دکل های نفتی و گازی ، واحد های مهندسی حفاری و نصب صنایع نفت و گاز و فروشندگان مشتقات گاز و نفت و غیره ، نیاز به طراحی وبسایت سازماندهی شده دارد. چرا که تنها راه اشراف مشتریانی که در محدوده مرزی واحد مربوطه نیستند وبسایت و فضای اینترنتی می باشد.

این موضوع اجتناب ناپذیر و به نحوی الزامی است ، همانطور که یک بانک نیاز به یک وبسایت دارد. نداشتن یک وبسایت جامع و سازماندهی شده به منزله ی محدودیت در ارائه خدمات انواع صنایع مختلف می باشد.

حال طراحی اینگونه وبسایت ها نیاز اساسی به دیزاین منحصر به فرد می باشد به طوری که به زمینه کاری مربوط به آن نزدیک بوده باشد. همچنین طراحی این وبسایت ها مستلزم بخش ها و جزییاتی می باشد که باید در آن اعمال شود تا وبسایت قابلیت و قدرت کافی را داشته باشد.

ساختمان بندی وبسایت های طراحی شده برای صنایع

بخش های مختلف یک وبسایت در زمینه ی نفت و پتروشیمی شامل موارد زیر می باشد.

  • صفحه اصلی : این صفحه درون مایه تمامی صفحات جانبی و معرفی اجمالی واحد مربوطه با کلی نگریست.

 

  • صفحه محصولات : در این صفحه تمام محصولاتی را که ارائه می شود را با جزییات فروش آن خواهید دید.
  • صفحه درباره ما : این صفحه شامل معرفی شرکت ، معرفی خدمات ، معرفی پرسنل کاری و سابقه ی واحد مربوطه را نشان می دهد.
  • صفحه ثبت سفارش : این صفحه کاربر را به راحتی به سمت خرید سوق می دهد ، این صفحه نباید به هیچ وجه کاربر را دچار سردرگمی کند.
  • صفحه نظر خواهی و ارتباط : در این صفحه مشتریان نظرات خود را نسبت به واحد مربوطه و فعالیت های آن ارسال نموده و پاسخ خود را خواهند گرفت.
  • صفحه نمونه کار ها : این صفحه جهت ارائه نمونه کارها و آشنایی کاربر با نحوه فعالیت شرکت مورد نظر می باشد.

صفحه تماس با ما : این صفحه شرح دهنده تمامی پل های ارتباطی مابین مشترییان و کارفرمایان است.این بخش شامل شماره تماس ، آدرس دقیق و را های ارتباطی دیگر مانند ایمیل ، شبکه های اجتماعی و فکس و … می باشد.

کیفیت طراحی

کیفیت طراحی اینگونه وبسایت ها از نظر گرافیکی و جذابیت می بایستی در بالاترین حد ممکن خود باشد.همچنین استفاده از تصاویر یونیک و جذاب در طراحی آن ، مطالب یکتا و غیر کپی در خصوص حیطه ی کاری و معماری منظم و جذاب ، برای طراحی این نوع از وبسایت ها حیاتی است.به طور کلی در طراحی اینگونه وبسایت ها باید زاویه دید را از بازدید منطقه ای و مرزی به بازدید بدون محدودیت مرزی تغییر داد. چرا که مخاطبان ممکن است از هرجای دنیا متقاضی همکاری و استفاده از خدمات شرکت مربوطه باشند.

همچنین طراحی وبسایت برای شرکت های نفتی و پتروشیمی باید بصورت دو یا چند زبانه صورت بگیرد. این موضوع کار را برای بازدید کنندگان غیر هم زبان آسان خواهد کرد.

فعالیت های تکنیکال بر روی وبسایت

منظور از فعالیت های تکنیکال بر روی وبسایت عواملیست تخصصی که برای بهتر دیده شدن ، جذب کاربر ، افزایش بازدید  ، سئو  و سایر فعالیت هاییست که در قدرتمندی وبسایت نقشی موثر دارد.همچنین اینگونه وبسایت ها ، از نظر سرعت بارگذاری ، میبایست در سطح وبسایت های جهانی و بین المللی باشند تا بتوانند حرفی برای گفتن داشته باشند.

مسلم است که در طراحی وبسایت های اینچنینی دید ، فرامنطقه ای و فرامرزی است. پس لازم است که طراحی آن بصورت حرفه ای و تخصصی صورت پذیرد.

طراحی سایت در کرج ویژه کسب و کارهای حاضر در استان البرز

شرکت طراحان وب با فعالیت هشت ساله در زمینه ی ساخت و طراحی وبسایت و طراحی وبسایت شرکتی ، افتخار خدمت رسانی به هموطنان و همشهریان کرجی و تهرانی را داراست. برای کسب و کارهای موجود در استان البرز تخفیفات ویژه در زمینه طراحی و توسعه سایت انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط ویژه طراحی سایت در کرج با ما تماس بگیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =