طراحی سایت برای شرکت های معماری

امروزه با زیاد شدن مهندسین عمران و معماری و فراگیر شدن این رشته کم هزینه ترین و بهترین راه برای شرکت ها جهت تبلیغات کار و دیده شدن برای مردم طراحی سایت برای شرکت های معماری میباشد.

طراحی سایت معماری با رویکرد ارائه نمونه کار ها در زمینه ساخت ساختمان,طراحی دکوراسیون داخلی,معماری دخلی و خارجی ساختمان ,

دکوراسیون منزل ، دکوراسیون اداری ، دکوراسیون مراکز تجاری و فروشگاهی و فضاهای دیگر انجام میشود.

طراحی وب سایت برای شرکت های معماری

با طراحی سایت معماری شما میتوانید اخرین کارها و پروژه های خود را به عنوان نمونه کار درون سایت قرار داده و مشتریان مطلوب خود را جذب کنید.

برای اطلاع بیشتر برای طراحی وبسایت شرکت های معماری توسط تیم w3developers میتوانید به صفحه طراحی سایت معماری مراجعه فرمایید.

 

هدف از  طراحی سایت معماری چیست؟

در حال حاظر بازار معماری و دکوراسیون به دو بخش تقسیم شده است : که یکی بازار سنتی و قدیمی که مربوط مهندسین معماری قدیم و ساختمان ساز های قدیمی میباشد که اصولا اعتقادی به وب سایت و فضاهای مجازی ندارند اما بخش دیگر خانواده بزرگ مهندسین عمران و معماری جوان هستند که بیشترین رقابت را با یکدیگر دارند و میخواهند به سرعت به بالاترین پله های ترقی صعود کنند.

اما همانطور که میدانید این بازار راکد هردوی این نسل ها را نگران کرده که اینجا پیشنهاد ما برای هزینه کمتر و دیده شدن بیشتر طراحی سایت معماری میباشد.

و اما هدف از طراحی سایت معماری:

به طور کلی هدف همه ما از طراحی سایت کسب درآمد بیشتر میباشد شرکت های معماری نیز از این قاعده مستثنی نیستند اما خوب شرکت های معماری سه هدف مشترک دارند که باهم در وب سایت خودشان رقابت میکنند.

  • نمایش نمونه کارها و پروژه های شرکت
  • بازاریابی و تبلیغات برای شرکت جهت جذب مشتری
  • بالا بردن فروش تجهیزات شرکت و همچنین گرفتن پروژه های جدید

این سه هدف مهمترین اهداف شرکت های معماری برای طراحی یک وب سایت خوب میباشد.

طراحی سایت معماری  در جهت ایجاد ارتباط بین مشاغل مرتبط با امور عمرانی و آشنایی  شرکت ها با یکدیگر و در همچنین مشارکت و همکاری بین آنها بسیار سودمند است.

 

قسمت های وب سایت معماری:

طراحی صفحه نمونه کار :

شما حتما باید در وب سایت خود صفحه ای مختص به نمونه کار ها و پروژه های انجام شده خود داشته باشید.تا کاربر بتواند  پروژه های انجام شده توسط شما را ببیند.

طراحی صفحه ارتباط با ما و تماس با ما:

صفحه ای با اطلاعات تماس و آدرس شرکت ایجاد کنید تا مشتری بتواند به راحتی با شما ارتباط داشته باشد.

طراحی صفحه رزومه شرکت:

در کارهای ساختمانی و معماری بیشترین چیزی که مشتری را جذب میکند رزومه شما میباشد سعی کنید صفحه ای را به رزومه و سابقه کاری خود اختصاص دهید تا اعتماد مشتریان را جذب کنید.

طراحی صفحه خدمات:

در وب سایت خود نسبت به خدماتی که انجام میدهید صفحاتی را ایجاد کنید و توضیحی کامل و جامع ارائه دهید به طور مثال وب سایت شرکت های معماری خدماتی مانند دکوراسیون داخلی,دکوراسیون منزل,دکوراسیون فروشگاهی,دکوراسیون اداری و …. را شامل میشود.

طراحی صفحات وبلاگ:

سعی کنید تمامی اخبار روز و مهم در زمینه معماری و دکوراسیون را درون سایت خود در صفحه ای به عنوان وبلاگ قرار دهید و توجه داشته باشید که این بخش را با جذابیت بالاتری ایجاد کنید.

طراحی سایت برای شرکت های معماری

ویژگی طراحی سایت معماری

مهمترین ویژگی هر وب سایتی می تواند بی نقص باشد این است که معرفی کاملی  از ارائه خدمات و محصولات آن داشنته باشد

انتخاب تصاویر و محتوای اختصاصی برای معماری می تواند بهینه سازی سایت را ارتقا داده و رتبه مناسبی در نتایج جستجو کاربران را برای شما ایجاد کند.

باید نمونه کارها را به مشتریان خود نشان دهید تا آنها را با سبک معماری و سبک کار شما و شرکتتان اشنا کنید.

نمونه کارها و گالری تصاویر:

شما باید عکس ها و تصاویر مربوط به نمونه کارها را در وب سایت خود قرار دهید.

امکان نظرسنجی کاربر:

وب سایت شما باید کاربر پسند باشد شما باید نظرات تمامی کاربران را مورد بررسی قرار دهید و سایت خود را طوری طراحی کنید تا رضایت کاربر را جلب کند.

بهینه سازی وب سایت:

شما باید سایت خود را به خوبی بهینه سازی کنید تا در این بازار پررقابت به بهترین رتبه گوگل دست پیدا کنید تا کاربران با جستجو خدمات معماری شما را در صدر موتورهای جستجو ببینند.

هزینه های پروژه:

سعی کنید اطلاعاتی از هزینه پروژه ها و خدمات در سایت قرار دهید تا مشتریان بتوانند با استفاده از قیمت ها میزان هزینه کار خود را محاسبه کنند.

طراحی سایت برای شرکت های معماری توسط  شرکت w3developers

در این مقاله ما بسیار مختصر درباره طراحی سایت برای شرکت های معماری توضیح دادیم.تیم w3developers با طراحی سایت به صورت تخصصی و بهینه سازی وب سایت به صورت استاندارد میتواند به خوبی کسب و کار شما را در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی و ساختمان در معرض دید کاربران در بهترین رتبه های موتورهای جستجو قرار دهد برای اطلاع بیشتر میتوانید مقالات دیگر را مطالعه کرده و یا با شرکت w3developers تماس بگیرید.

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =