طراحی حرفه ای وب سایت

طراحی سایت امروزه به صنعتی رو به رشد تبدیل شده است. این روند به صورتی درحال بروزرسانی و اوج گیری است که طراحان وب سایت اگر لحظه ای خود را بروزرسانی نکنند، از این روند باز مانده و دیگر کارایی لازم را ندارند.

شما کاربران گرامی که درخواست اجرای طراحی سایت را دارید باید چه کار کنید؟ با چه مولفه هایی باید به طراحان سایت اعتماد کنید؟ آیا فقط به صرف قیمت پایین تر باید طراحی سایت خود را به کسانی که ارزان ترین قیمت را می دهند داد؟

در زیر به پاسخ و تشریح این سوالات می پردازیم.

اگر شما قصد پیاده سازی یک وب سایت حرفه ای و درآمدزا را دارید باید توجه داشته باشید هیچگاه با قیمتی اندک نمی توانید در میان رقبای خود سری در سرها داشته باشید.

برای داشتن یک سایت حرفه ای همواره باید با کسانی کار کنید که از آخرین متدهای طراحی سایت در پروژه های خود استفاده می کنند.

با کمی جستجو در خصوص طراحی سایت می توانید دریابید امروزه طراحی قالب به صورت واکنش گرا و مدیریت سایت به صورت قابل توسعه از مهمترین ارکان طراحی سایت بحساب می آید.

شما می توانید با قرار دادن همین دو مولفه طراح مناسب وب سایت خود را پیدا کنید.

گروه ما همواره به مشتریان خود قبل از قرارداد و انجام کاری، نکته ای را به آنها گوشزد می کند که در اینجا به آن اشاره می کنیم:

اگر قصد درآمدزایی از سایت را دارید باید به میزان درآمد یکسال سایت مدنظر خود هزینه ی طراحی سایت و پشتیبانی بدهید، همیشه به این نکته توجه کنید که نگهداری و محتواگذاری سایت بسیار مهمتر و سخت تر از طراحی و پیاده سازی آن است، اگر نمی توانید چند برابر هزینه ی طراحی اولیه برای تبلیغات سایت خود هزینه کنید اصلا سایت نزنید!

حال با این روادید می توانید بهتر هدف خود را تعیین کنید، شاید در ابتدا نکات ذکر شده بالا به نظر هزینه بر باشد، اما اگر این روال را نادیده بگیرید حتما به هدف خود نمی رسید و فقط وقت خود را تلف کرده اید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایلید به گفتگو بپیوندید؟
ما دوست داریم شما هم در این بحث شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + یازده =