طراحی سایت فروشگاه دوربین مدار بسته بینا

در طراحی سایت فروشگاه دوربین مداربسته بینا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهره گرفته شده است. فروشگاه دوربین مداربسته بینا با هدف ارائه کلیه خدمات دوربین های مداربسته اعم از فروش، نصب و راه اندازی و … پیاده سازی گردید.

در طراحی سایت فروشگاه بینا سعی شد نمای گرافیکی خاصی به سایت داده شود، در کنار ظاهر کلاسیک سایت ، استفاده از 4 رنگ روشن با بهره گیری از لوگوی طراحی شده این فروشگاه، توانست ظاهری منحصر به فرد و زیبا به سایت فروشگاهی بینا بخشد.

همچنین سعی شد با استفاده از برخی از افزونه ها، کلیه امکانات لازم جهت خرید و فروش آسان را برای مشتریان سایت فروشگاه دوربین مدار بسته بینا فراهم سازیم.

برای بازدید از سایت می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

فروشگاه دوربین مداربسته بینا

در صورتی که شما نیاز به سایتی این چنین داشتید می توانید برای برآورد هزینه و زمان اجرای این پروژه با ما از طریق فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

حسین شوشتری هستم، از سال 90 کار طراحی سایت را به صورت حرفه ای آغاز کردم. پس از کسب تجارب فراوان در زمینه بازار وب، تبلیغات اینترنتی و طراحی و سبک طراحی مدرن، خدمات و آموزه های خودم را در قالب این وبسایت ارائه می دهم. بنده هم اکنون مدیر شرکت شایگان، مدرس دروس طراحی سایت، مجری بازاریابی دیجیتال برندهای مختلف هستم.