نمونه کار طراحی سایت شرکتی

داشتن یک سایت گرافیکی مناسب با افکت های زیبا و کاربر پسند می تواند علاوه بر جذب مشتری بیشتر برای شما، اعتبار شما را در زمینه طراحی و گرافیک تا حد بسیار زیادی بالا ببرد.

در طراحی سایت های گرافیک و طراحی همواره توجه به نوع عناصر به کار رفته در سایت بسیار مهم است. سایت تخصصی گرافیک با مبنای انجام کلیه کارهای گرافیکی و طراحی از جمله طراحی بنر، طراحی پوستر، طراحی بسته بندی ها، طراحی ست اداری و … پیاده سازی شده است.

در پیاده سازی این سایت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده شده است. شما می توانید با این سیستم و با داشتن دانشی اندک راجع به طرز استفاده از وردپرس و با هزینه ی کمتر سایت خود را بنا کنید.

کار طراحی و پیاده سازی این سایت 3 روز کاری زمان برده شده است. شما نیز می توانید برای انجام سریع پروژه طراحی سایت خود، و برای کم کردن هزینه طراحی سایت این سیستم مدیریت محتوای آماده را برای سایت خود انتخاب کنید.

بازدید از سایت

 

حسین شوشتری هستم، از سال 90 کار طراحی سایت را به صورت حرفه ای آغاز کردم. پس از کسب تجارب فراوان در زمینه بازار وب، تبلیغات اینترنتی و طراحی و سبک طراحی مدرن، خدمات و آموزه های خودم را در قالب این وبسایت ارائه می دهم. بنده هم اکنون مدیر شرکت شایگان، مدرس دروس طراحی سایت، مجری بازاریابی دیجیتال برندهای مختلف هستم.