در طراحی سایت آرکا سعی شد از رنگ سازمانی این کارخانه یراق آلات ساختمانی استفاده شود. آرکا در حال حاضر تولید کننده انواع لولاهای در و وارد کننده محصولات مشابه با کیفیت بالاست.

طراحی سایت آرکا در مبنای طراحی سایت شرکتی و به صورت دوزبانه انجام شد. در طراحی سایت شرکتی آرکا سعی شد از امکانات گرافیکی مجموعه برای هر چه زیباتر شدن سایت استفاده شود.

همچنین در طراحی سایت آرکا سعی شد به اجای استفاده از افزونه های دوزبانه که معمولا مشکلاتی برای سایتهای وردپرسی ایجاد می کنند، از دو وردپرس برای پیاده سازی بخش فارسی و انگلیسی استفاده شود.

در طراحی سایت همواره باید به آنچه مشتری به آن نیاز دارد توجه بسیاری شود. اگر کیفیت نمونه کارها و رضایت مندی مشتریان ما را ملاحظه می کنید، این امر فقط به خاطر ارتباط موثر و دائم با مشتری جهت طراحی سایت و پیاده سازی آن با توجه به سلیفه و نیازهای مشتری است.

البته در طراحی سایت های این چنینی باید توضیحات و مشاوره هایی در خصوص هر چه بهتر شدن سایت داده شود. زیرا تجربه کاربری در طراحی امروزه به یکی از مهمترین دلیل ها برای ایجاد یک سایت حرفه ای مبدل شده است.

برای بازدید از طراحی سایت آرکا می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

آرکا

اگر شما قصد راه اندازی سایتی با این امکانات دارید می توانید برای برآورد هزینه و زمان از طریق فرم تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید.

حسین شوشتری هستم، از سال 90 کار طراحی سایت را به صورت حرفه ای آغاز کردم. پس از کسب تجارب فراوان در زمینه بازار وب، تبلیغات اینترنتی و طراحی و سبک طراحی مدرن، خدمات و آموزه های خودم را در قالب این وبسایت ارائه می دهم. بنده هم اکنون مدیر شرکت شایگان، مدرس دروس طراحی سایت، مجری بازاریابی دیجیتال برندهای مختلف هستم.