طراحی سایت خبری

خدمات طراحی سایت خبری برای خبر گذاری ها و مجله ها با بکار گیری اصول استاندارد در نگارش و صفحه نگاری همراه با آموزش رایگان خبر نگاری در وب سایت با طراحان وب

پیاده سازی اصولی در طراحی سایت خبری به منظور کسب رتبه بالا در موتور های جست و جو و رسیدن به بازدید زیاد که اصلی ترین هدف در طراحی سایت خبری محسوب می شود.

این روزها همه خواستار اطلاعات به روز هستند و خرید روزنامه به امری سنتی تبدیل شده وقتی میتوان با یک کلیک ساده از اخبار روز دنیا با خبر شد چرا راههای دیگر را انتخاب کنیم.

تیم طراحی سایت در کرج w3developers با سابقه بیش از 7 سال در  حوزه  طراحی سایت و همچنین بهینه سازی وبسایت آماده خدمت رسانی به شما صاحبان محترم کسب و کار هاست.

اگر قصد راه اندازی یک وبسایت و یا بستر بازاریابی در اینترنت را دارید، با تماس بگیرید و ایده های تبلیغاتی خود را مطرح کنید سعی بر این داریم تا هموار ترین مسیر تبلیغات اینترنتی را با هم پیش بگیریم.

طراحی سایت خبری

ویژگی های وب سایت خبری

اگر مدیریت یک سایت خبری را به عهده دارید خیالتان از بابت محتوا راحت است چرا که دنیای امروز هر روز پر خبرهایی از سراسر دنیاست که برای مخاطبان جذاب خواهد بود.

شما میتوانید بدون در نظر گرفتن جغرافیا به هر جای دنیا سفر کرده و اخبار را از آن منطقه در اختیار مخاطبان خود قرار دهید همچنین این سایت ها از استحکام امنیتی بالایی برخوردار است.

شما میتوانید کارمندانی داشته باشید که از هر جایی دیگری اخبار را به شما رسانده و یا بر روی سایت گذاشته همچنین از هزینه های چاپ روزنامه نیز خلاصی پیدا میکنید.

سایت خبری

طراحی سایت خبرخوان

سایت های خبرخوان به سایت هایی اطلاق می شود که اخبار را از سایت های دیگر با توجه به RSS آنها گرفته و در خود درج می کنند. این سایت ها با استفاده از تکنولوژی و با توجه به نوع خوراک سایت های هدف برنامه ریزی می شوند تا بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه دهند. برای طراحی سایت خبرخوان با ما همراه شوید.

طراحی سایت خبری و طراحی سایت خبرخوان ، طراحی پورتال های خبری و خبرگزاری اینترنتی ، طراحی سایت خبری که در اطلاع رسانی و ارایه اخبار جدید ، پرتال خبرگزاری با بهترین کیفیت خبری، با سیستم مدیریت محتوا وردپرس ، کاملا حرفه ای و بهینه، و از نظر هزینه کاملا ارزان به نسبت اسکریپت های گران خبری.

طراحی سایت خبری با وردپرس

در ایران،یکی از پرطرفداترین سیستم های مدیریت محتوا برای سایت های خبری وردپرس است.

وردپرس با ده ها میلیون کاربر بزرگترین جامعه توسعه دهنده گان و استفاده کننده گان را در اختیار دارد.

اگر قصد طراحی یک سایت خبری را دارید بهترین گزینه برای شما وردپرس خواهد بود

چرا که میتوانید هر آنچه را که میخواهید پیاده کنید اگر سایت خبر جمع کن دارید

دوباره وررس را به شما پیشنهاد میکنیم زیرا هر آنچه میخواهید قابل پیاده سازی است.

پرکاربرد بودن اعتبار نیز به همراه دارد.امکانات وردپرس وب سایت های برند های معتبری

چون مرورگر فایرفاکس،شرکت سامسونگ،سونی و ….. را متقاعد کرده که از این سیستم استفاده کنند.

همچنین در ایران نیز سایت ها ی بزرگی نظیر دیجی کالا،دیجیاتو و دانلود ها و…. از این سیستم استفاده میکنند.

طراحی سایت خبری

امکانات بخش کاربری و امکانات کلی وب سایت خبری

این سیستم دارای مکان درج نوشته و برگه های مختلف به صورت نامحدود در سایت میباشد.

 • تعیین برچسب و گروه

  امکان تعیین برچسب و کلمات کلیدی برای نوشته ها و مقالات سایت رای شما فراهم است و گروههای خبری مثل سیاسی، فرهنگی ، ورزشی و…وجود دارد.

 • دسته ها و زیر دسته

  شما میتوانید در این سایت دسته و زیر دسته های خبری تولید کنید.و  تعریف سطوح دسترسی مختلف بر اساس گروه های خبری مباشد.

 • ارتباط با خبرگذاری ها

  به راحتی میتوانید با خبرگزاری های دیگر  در ارتباط بوده اخبار آنها را در سایت خود درج کنید.خبر های پر بازدید را دسته بندی کنید.

 • امکان جستجو

  تازه ترین ها را در هر گروه خبری مشخص کنید.اخبارسایت را به جستجوی پیشرفته مجهز کنید.قابلیت جستجو در عنوان ها را به سایت بدهید.

 • جستجو در موتورهای جستجو

  امکان استفاده از جستجوی موتورهای جستجوگر ,امکان جستجو در متن خبر برای راحتی کاربران و جستجو بر اساس کلمات کلیدی بسیار حائز اهمیت است.

 • استفاده از تصاویر و فایل

  امکان استفاده از تصاویر ویدیو درخبرها مخاطبان بسیاری را جذب میکند.تصویر نمایه و تصاویر داخلی و فایل ضمیمه برای هر خبر در نظر بگیرید.

 • نمایش خبر

  امکان نمایش خبر در مدت زمان خاص ارسال خودکار خبر در ساعت و روز خاص دسترسی به مطالب با شماره آی دی برای مخاطبین.

 • زبان های مختلف

  پشتیبانی از زبان های مختلف برای جستجو به سایت شما اعتبار خواهد داد و باعث جذب مخاطبین برای سایت خواهد شد.

امکانات بخش مدیریت

امکان ایجاد نوشته و برگه در سایت با قالب های مختلف و ظاهر مختلف و دارای بخش رسانه قدرتمند برای مدیریت حرفه ای فایل ها دارای بخش دیدگاه ها و نظرات با امکان مدیریت نظرات کاربران ودریافت نظر برای تمامی مطالبbامکان تایید یا عدم تایید نمایش نظرات هر مطلب و امکان برقراری مناظره روی سایت برای بازدیدکنندگان امکان پاسخ دهی به نظرات توسط مدیریت و امکان پاسخ دهی کاربران به نظرات مدیران

ارائه نسخه چاپی و امکان ارسال مطالب برای دوستان گزارشات مدیریتی متنوع محاسبه و نمایش بازدید هر خبرمحاسبه بازدید سایت پشتیبانی از زبانهای مختلف کارتابل سردبیر و بهره گیری از مکانیزم تایید خبر و عدم انتشار خبر پس از تایید سردبیر مدیریت انتشار امکان تبادل پیام میان اعضاء تحریریه امکان ثبت خبرهای مرتبط با خبرامکان عضوگیری و گروه بندی اعضاء مدیریت تگ ها و کلیدواژه ها و بهینه سازی برای موتورهای جستجو امکان آرشیو کامل اخبارامکان جستجوی ساده، پیشرفته و هوشمند ( با بهره گیری از برچسبها)سیستم عضویت در خبرنامه و ارسال خبرنامه برای اعضاء مدیریت کاربران و امکان تعیین نویسندگان متعدد با سطوح دسترسی های متفاوت