طراحی سایت فروشگاهی

در طراحی سایت های فروشگاهی باید به نکات فراوانی دقت کرد تا مشتریان بتوانند به راحتی جذب سایت شده و از آن استفاده لازم را ببرند.

سایت خلوت و یا سایت شلوغ ؟
علاوه بر سلیقه ای بودن این موضوع ، باید نسبت به فروش خود  مشخص کنید که طراحی شلوغ کار شما را پیش خواهد برد، یا خلوت! اگر شما می خواهید محصولات خود را با قیمت پایین بفروشید بهتر است که سایت خود را شلوغ کنید ، چون این یک سیستم عصبی است که کاربران  و بازدید کنندگان سایت خیلی سریع به این موضوع پی می برند که اجناس شما زیر قیمت بازار است ولی اگر در وب سایت فروشگاه می خواهید محصولاتی را به فروش برساند که قیمت بالا و یا قیمتی بازار است بهتر است که که سایتی خلوت را انتخاب کنید ، مانند فروشگاه های معروف،گاهی کارفرمایان از ما می خواهند که یک قسمت خاص و یا یک صفحه شلوغ برای تخفیفات درست کنیم ،
عکس های وب سایت
کیفیت ، اندازه ، حجم تصاویر موارد مهمی که باید در ورود اطلاعات فروشگاه شما رعایت شود

تصاویر در وب سایت های فروشگاهی نقش خیلی مهمی در جذب  بازدیدکنندگان  دارد ، پس بهتر است که تصاویر را طوری انتخاب کنید که بهترین کیفیت را داشته باشند و بتوانند نمای خوبی به سایت شما بدهند و باید حجم ان خیلی کم باشد ،و سایز انها نسبت به جایگاهی که در سایت شما در نظر گرفته شده است باید طوری باشد که دفرم نشود و به اصطلاح بهتر طول و عرض ان کم و زیاد نشود.

به دست آوردن اعتماد مشتریان

به دست آوردن اعتماد مشتریان بخشی مهمی از فرآیند خرید است. اگر کاربران بتوانند شماره تماس، آدرس ایمیل و آدرس پستی شما را به راحتی بیابند، مطمئن خواهند شد که این یک وب سایت واقعی است نه یک سایت زیبا!

پس همیشه سعی کنید شماره تلفن خود را به صورت برجسته در بالای سایت قرار دهید، تا مشتریان بالقوه شما بدون هیچ گونه اتلاف وقتی اطلاعات تماس شما را بیابند.

در طراحی سایتهای فروشگاهی علاوه بر قرار دادن اطلاعات تماس، می بایست لینکهای حریم خصوصی، قوانین و مقررات و راهنمای سایت را تعبیه نمود.

روند خرید هم باید کاملا آسان و تا حد ممکن سریع و بدون دغدغه باشد.

ما در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم سایت فروشگاهی خود را به راحتی و با تمامی امکانات لازم راه اندازی کنید. برای سفارش می توانید از فرم انتهایی صفحه استفاده کنید.

امروزه یکی از راه های جدید فروش محصولات استفاده از بازار اینترنت و راه اندازی فروشگاه های اینترنتی است. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی انبار فیزیکی ندارند و حتی کالاهای غیر فیزیکی مثل کارت های اعتباری و … را به فروش می رسانند. به تازگی این گونه سایت ها در ایران مورد توجه زیادی قرارگرفته اند و اکثر = ترجیح می دهند که به صورت اینترنتی کالای خود را خریداری نمایند.

در اینجا توضیح مختصری درباره تجارت الکترونیک ارائه می دهیم:
تمام ابعاد و فرآیند بازار را که بتوان با اینترنت و تکنولوژی web انجام داد، تجارت الکترونیک می گویند بطور کلی واژه تجارت الکترونیک اشاره به معاملات الکترونیکی می نماید که از طریق شبکه های ارتباطی انجام می پذیرد. ابتدا، خریدار یا مصرف کننده به جستجوی یک مغازه مجازی از طریق اینترنت می پردازد و کالای را از طریق web یا پست الکترونیکی سفارش می دهد. نهایتاً کالا را تحویل می گیرد.تجارت الکترونیک یعنی انجام مبادلات تجاری در قالب الکترونیکی.

طراحی سایت فروشگاهی همواره باید شامل دقت و مدیریت بالایی باشد. این گونه سایت ها با اهداف تجاری تاسیس می شوند، بنابراین باید امنیت، اعتماد و راحتی کار را برای کلیه کاربران خود فراهم کند.

در طراحی سایت فروشگاهی طراحی ای موفق است که بتواند اعتماد کاربران اینترنتی را جذب کرده و با داشتن سیستمی راحت برای استفاده و البته امن، سرویس های خرید آسان را برای کاربران فراهم آورد.

گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با تجربه در طراحی سایت فروشگاهی و پرتال های تجاری مختلف با سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی و سیستم مدیریت محتوای وردپرس در خدمت شماست تا شما را در پیشبرد اهدافتان یاری رساند.

برای سفارش و برآورد هزینه سایت خود می توانید  فرم زیر را پر نموده تا همکاران ما برآورد هزینه و زمان سایتتان را به شما اطلاع دهند.