قبل از شروع طراحی سایت ضمن اینکه باید اطلاعاتی در خصوص نحوه ی انجام کار طراحی و توسعه سایت داشته باشید، حتما و حتما باید هدف گذاری های خود را مشخص کنید. برای هدف گذاری درست به سوالات زیر پاسخ دهید:

 1. چرا می خواهیم سایت بزنیم؟
 2. هدف ما از ایجاد یک وب سایت چیست؟
 3. آیا در دنیای اینترنت رقیبی جدی داریم؟
 4. مشتریان ما چه خصوصیاتی دارند؟
 5. بازار کار ما در دنیای واقعی چگونه است؟
 6. ارائه خدمات و یا محصولات واقعی کسب و کار در اینترنت امکان پذیر است؟
 7. هاست و دامنه چیست و چگونه باید آن را تهیه کنیم!؟
 8. طراحی حرفه ای وب سایت چیست؟
 9. سیستم مدیریت محتوا چیست و چه سیستمی برای کسب و کار اینترنتی ما مورد نیاز است؟!
 10. چگونه می توان در دنیای مجازی بازدید کاربران اینترنتی را بیشتر کرد؟

 

بازار اینترنت یک بازار کاملا متفاوت نسبت به بازار واقعی است. شما اگر تجربه ی کافی در خصوص رفتار کاربران اینترنتی و همچنین رویکردهای مناسب در خصوص ایجاد بسترهای کسب و کار نداشته باشید، به موفقیت در این بازار مجازی نخواهید داشت.

اما اگر هدف گذاری ها را درست انجام دهیم و از تجربه ی افراد متخصص در این زمینه کمک بگیریم، می توانیم به راحتی امپراطوری خود را در دنیای مجازی ایجاد کنیم.

 

مزایای طراحی سایت نسبت به داشتن یک محل برای کسب و کار:

 • کسب و کار شما نهایت 12 ساعت در طی شبانه روز باز است، اما یک سایت ، 24 ساعته و بی وقفه در حال فعالیت می باشد.
 • کسب و کار واقعی فقط در محل وجود آن قابل رویت است، اما برای دیدن یک سایت محدودیت جغرافیایی نداریم، یعنی کل ایران و جهان می توانند شما را ببینند.
 • هر چقدر هم که سخت کار کنید، کسب و کار شما در دنیای واقعی پیشرفت کمی خواهد داشت، اما با وجود یک سایت برای ارائه خدمات و محصولات، می توانید پیشرفتی چشمگیر تا بیش از 10 برابر در فروش و کسب درآمد داشته باشید.
 • اگر بخواهید برای کسب و کار واقعی خود در دنیای واقعی تبلیغات کنید مجبورید برای هربار تبلیغ  اقدام به طراحی تراکت، پوستر، کاتالوگ و… نمایید، اما شما در وب سایت خود فقط یک بار این کار را انجام می دهید که این امر می تواند در صرفه جویی هزینه ها به شما کمک شایانی نماید.

 

خدمات طراحی وبسایت

خدمات طراحی سایت گروه ما، به صورت حضور در محل امکان پذیر می باشد. شما نیازی نیست حتی از روی صندلی خود بلند شوید. فقط کافی است درخواست خود را به صورت کامل برای ما ارسال کنید تا همکاران ما جهت مشاوره و انجام کارهای اولیه با شما تماس حاصل نمایند.

 

طراحی سایت در کرج

گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با داشتن کادری مجرب در خصوص طراحی و پیاده سازی نرم افزارها و سیستم های مبتنی بر وب ، آماده ی همکاری با کلیه افرادی است که قصد ایجاد کسب و کاری موفق در دنیای مجازی دارند. خدمات ما در خصوص طراحی سایت در کرج و تهران به صورت کاملا حضوری انجام خواهد شد.

هدف ما رضایت مندی کامل مشتری و رعایت حقوق مشتری است.

طراحی سایت