web_developer

 

ساختار طراحی سایت داینامیک، دارای یک کنترل پنل، برای مدیریت محتوای سایت است. شما با این پنل مدیریتی، می توانید قسمت های مختلف سایت را مدیریت کنید، مطلب جدید درج کنید و یا مطالب قبلی را ویرایش نمایید.

پس یک طراحی سایت داینامیک به سایتی گفته می شود که دارای بخش مدیریت برای انجام تغییرات بروی سایت باشد. داشتن کنترل پنل مدیریت، می تواند نیاز شما را به دانستن کدهای برنامه نویسی تحت وب برطرف کند. شما با این پنل، یک محیط مدیریتی خواهید داشت که توسط آن به راحتی می توانید بخش های مختلف سایت خود را مدیریت کنید.

پنل های مدیریتی سایت های دینامیک، بر اساس نیاز مشتریان طراحی می شود. با توجه به نیاز مشتری می توان تقسیم بندی کلی در خصوص این نوع پنل ها ارائه داد:

  • کنترل پنل مدریتی ساده
  • کنترل پنل مدریتی جامع

کنترل پنل ساده:

در این نوع وب سایت ها کنترل پنل مدیریت فقط برای بخش هایی که نیاز به تغییرات متوالی دارند، اعمال می شود و بقیه قسمت هایی که معمولا ثابت هستند به صورت ایستا طراحی خواهند شد. در این روش در برآورد هزینه و زمان صرفه جویی خواهد شد.

کنترل پنل جامع:

دراین نوع سایت ها کنترل پنل مدیریت برای کلیه قسمت های سایت طراحی می شود. به طوری که شما قادر خواهید بود تک تک اعضای سایت خود را به راحتی و با چند کلیک ساده تغییر دهید و در این تغییرات نیز محدودیتی نداشته باشید.

 

ظاهر کنترل پنل طراحی سایت داینامیک باید در عین حرفه ای بودن، دارای سادگی خاص جهت استفاده اکثر کاربران باشد. توجه به این دو امر باعث خواهد شد مدیر سایت  به راحتی بتواند به تغییر و اضافه کردن مطالب سایت خود بپردازد. در زیر می توانید دو نمونه از پنل های مدیریتی ما را مشاهده نمایید:

aries

 

thin

 

دیگر خدمات طراحی سایت:

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت نماینده مجلس

طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت پرتال مشتریان

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت معماری