portfolio12

 

 طراحی سایت استاتیک برای وب سایت هایی مناسب است که بعد از پیاده سازی نیاز به تغییرات زیادی نداشته و فقط جنبه معرفی را دارند.

در این وب سایت ها ابتدا مشتری، ایده ، شغل، کار و هدف خود را از سایت مد نظر خود می دهد و بعد به تناسب خواسته های وی سایت وی به صورت استاتیک طراحی شده و شخصی سازی مطالب وی در سایت انجام می گیرد.

طراحی سایت استاتیک همان طور که از اسمشان مشخص است ایستا و غیر قابل تغییر اند. این گونه سایت ها فاقد بخش مدیریتی سایت برای تغییرات جزئیات سایت هستند و فقط برای افراد و کسانی مناسب اند که می خواهند فقط وب سایتی برای معرفی خدمات خود داشته باشند.

هزینه پیاده سازی این گونه سایت ها بسیار کم بوده و در این مورد می تواند کمک شایانی به دارنده سایت بکند.

امروزه افراد زیادی خواستار ایجاد این گونه سایت ها برای نمایش خدماتشان در دنیای مجازی هستند. اگر شما هم یک سایت برای معرفی خدمات خود می خواهید می توانید همین حالا سایت خود را افتتاح کنید. فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

در بررسی نوع طرح قالب طراحی سایت استاتیک توجه داشته باشید که سایت شما باید از ظاهری مناسب و کاربرپسند برخوردار باشد و در تمامی مرورگرهای اینترنتی اعم از اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس و… به صورت صحیح نمایش داده شود.

البته واکنش گرایی قالب نسبت به صفحه نمایش نیز از اهمیت قابل توجهی برخوردار است، سایت شما باید در موبایل و تبلت به درستی نمایش داده شود تا کاربران سایت شما که با این دستگاه ها وارد سایت شما شده اند بتوانند به راحتی و بدون بزرگنمایی مطالب از سایت و مطالب شما دیدن کنند.

برای داشتن یک طراحی سایت استاتیک با ظاهری مناسب و کاربرپسند، سازگار با تمامی مرورگرها و واکنش گرا با ما تماس بگیرید. گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت، با داشتن کادری مجرب، شما را به داشتن تمامی آنچه که به دنبالش هستید ترقیب می کند. فقط کافی است با ما همراه باشید.

 

دیگر خدمات طراحی سایت:

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت نماینده مجلس

طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت پرتال مشتریان

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت معماری