Wordpress-Web-Design-large

 وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا آماده و رایگان است که به صورت رایگان در اختیار کلیه افراد قرار دارد. اگر شما قصد توسعه سایت با هزینه ی پایین را دارید، وردپرس می تواند کار شما را تاحد زیادی راه بیاندازد.

اولین سوالی که مطرح می شود این است که حال با داشتن یک سیستم مدیریت محتوای رایگان، هزینه سایت هایی که برای این سیستم طراحی می شوند چگونه است؟

باید بدانید که این سیستم آماده فقط دارای یک ساختار مدیریتی برای ساخت صفحات، مدیریت منوها، مدیریت ابزارک ها و قسمت اخبار است. یک سایت وردپرسی بیشتر قدرت و امکانات خود را از پوسته خود می گیرد. پس بنابراین سایت وردپرسی شما باید دارای پوسته ای باشد که بتواند نیازهای شما را در این زمینه برطرف کند.

پس می توان به این نتیجه رسید که هزینه سایت های وردپرسی بیشتر معطوف به طراحی و امکاناتی است که پوسته در اختیار کاربران قرار می دهد.

طراحی با وردپرس مزیت های دیگری نیز دارد. شما می توانید با افزودن سایدبار های مختلف در وردپرس اطلاعات سایت خود را به صورت عنکبوتی به هم متصل کنید و با تعیین برچسب های درست برای هر نوشته تاجد زیادی در بهینه سازی سایت خود پیشرفت داشته باشید.

گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با داشتن کادری مجرب در خدمت شما است تا نیاز شما در تمامی زمینه های طراحی سایت با وردپرس برطرف سازد.برخی از خدمات:

  • طراحی قالب اختصاصی
  • طراحی افزونه اختصاصی
  • پیاده سازی سایت شما با الگوهای آماده
  • پیاده سازی سایت شما با پوسته های آماده
  • بهینه سازی سایت وردپرسی شما
  • ایجاد امنیت در سایت وردپرسی شما

سفارش طراحی سایت

دیگر خدمات طراحی سایت:

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت نماینده مجلس

طراحی سایت مذهبی

طراحی سایت پرتال مشتریان

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت معماری