قبل از سفارش طراحی سایت ،بهتر است که اطلاعاتی در خصوص طراحی سایت و نحوه سفارش طراحی سایت بدست آورید. اطلاعات اولیه ای که بهتر از بدست آورید شامل موارد زیر است :

کسب اطلاع در خصوص هاست و دامنه

کسب اطلاع از اهداف کار خود و طریقه راه اندازی کسب و کار اینترنتی

ارسال سفارش طراحی سایت

پس از ارسال سفارش طراحی سایت ، کارشناسان مربوطه پروژه شما را بررسی کرده و برآورد هزینه و زمان اجرای پروژه را به استحضارتان خواهند رساند.

حال سوالی که پیش می آید این است که برآورد هزینه بر چه اساسی انجام می شود؟

اگر برای اولین بار است که سفارش طراحی سایت می دهید باید بدانید که تعرفه ی مشخصی برای قیمت طراحی سایت وجود ندارد. هر سازمان، شرکت ، گروه و حتی شخص با توجه به تجارب کاری خود، میزان کیفیت کار، و ارزش کاری ای که برای خود قائل است هزینه و زمان را برای پروژه ی شما مشخص خواهد کرد. گاهی تفاوت قیمتی داده شده تا میلیون ها تومان خواهد بود.

سوال بعدی این است که چطور می توان به یک شرکت طراحی سایت اعتماد کرد؟

راحت ترین کار برای این منظور، دیدن نمونه کارهای شرکت است. سعی کنید همواره نمونه کارهای طراح سایت خود را مشاهده کنید و از طریق سایت هایشان با آنها در خصوص نحوه ی همکاری شرکت طراح سایت مذاکره کنید. این گونه به راحتی می توانید شرکتی که بهترین خدمات را می دهد را پیدا کنید.

سوال آخر این است که کدام بازه ی قیمتی را انتخاب کنیم؟ ارزانترین یا گرانترین؟

در جواب باید بگوییم هیچ کدام، به تناسب هزینه ای که می توانید انجام دهید طراح سایت خود را انتخاب کنید. مسلما هر چه با گروه های حرفه ای تر و بزرگ تر کار کنید بهتر است، اما هزینه ی بیشتری برای همکاری با آنها باید پرداخت کنید. به بودجه خود نگاه کنید. برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود چه مقدار حاضرید هزینه کنید؟ بیشترین هزینه ای که می خواهید انجام دهید را با قیمت هایی که طراحان به شما داده اند مقایسه کنید و طراح خود را انتخاب کنید.

طراحی سایت

برای سفارش طراحی سایت و برآورد هزینه و زمان انجام پروژه می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید و یا با شماره تلفن 09199495065 مهندس شوشتری تماس حاصل نمایید.