پس از طراحی حرفه ای قالب سایت توسط گرافیست با خروجی PSD طرح به تایید مشتری می رسد. اما کار اینجا به پایان نمی رسد، برای اینکه طرح PSD طراحی شده گرافیست قابل استفاده در دنیای وب شود نیاز به تبدیل PSD به HTML است.

تبدیل PSD به HTML یکی دیگر از خدماتی است که گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت به شما مشتریان گرامی ارائه می دهند. در تبدیل PSD به HTML کلیه موارد تبدیل صحیح به کدهای HTML رعایت شده و از آخرین تکنولوژی ها جهت برپاسازی سایت شما استفاده می شود.

تبدیل PSD به HTML توسط W3developers.ir

در تبدیل طرح گرافیکی به HTML ما تمامی دقت و توانایی خود را به کار خواهیم گرفت تا نتیجه ی کار همان چیزی شود که شما انتظار آن را دارید. شما این اطمینان را داشته باشید تا با بالاترین کیفیت طرح خود را دریافت خواهید کرد.

هزینه های انجام کار تبدیل PSD به HTML

هزینه های انجام کار تبدیل PSD به HTML به دو صورت خواهد بود.

طراحی ثابت : صفحه اصلی 100 هزار تومان و صفحات داخلی 65 هزار تومان

طراحی واکنش گرا : صفحه اصلی 160 هزار تومان و صفحات داخلی 75 هزار تومان

برای سایت های بالای 10 صفحه نیز تخفیف 10 درصدی خواهیم داشت.

زمان لازم برای انجام کار تبدیل PSD به HTML

زمان لازم برای طراحی سایت HTML از روی طرح PSD به صورت پیش فرض برای هر صفحه ی اصلی ثابت 1 روز و مابقی صفحات نصف روز خواهد بود. همچنین زمان لازم برای تبدیل PSD به HTML به صورت پیش فرض برای هر صفحه ی اصلی واکنش گرا 2روز و مابقی صفحات یک روز خواهد بود.

برای انجام کار تبدیل PSD به HTML می توانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید و یا با شماره موبایل 09199495065 تماس حاصل نمایید.

طراحی سایت