بازارسازی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای نوعی تجارت است که در آن، مصرف کنندگان یک شرکت تولیدکننده می توانند بازاریاب محصولاتی باشند که خود مصرف می کنند و یا با انعقاد قرارداد با شرکت تولید کننده و معرفی و فروش محصولات به اطرافیان خود، کسب درآمد کنند. در بازارسازی شبکه ای هر شخص می تواند سازمان فروش خود را تشکیل دهد و با آن به معرفی خدمات دیگر شرکت ها بپردازد. طبق برنامه ی درآمد زایی شرکت ها، درصدهای مشخصی از کالای فروخته شده به عنوان پورسانت به سازمان فروش داده خواهد شد.

این صنعت حدود 70 سال در دتیا به صورت کاملا رسمی در حال پیاده سازی است و بعضی شرکت ها در این مدت با دریافت مجوز، محصولات خود را از طریق این سیستم به فروش رسانده اند. در کشور ما نیز این صنعت به طور رسمی و عملی از سال 1390 شروع شد و تا کنون 11 شرکت توانسته اند مجوز این سیستم را از وزارت صنعت،معدن و تجارت اخذ کنند. برای آشنایی با این شرکت ها و محصولات آنها می توانید به وب سایت  WWW.NetworkMarketing.mimt.gov.ir مراجعه کنید.

بیشتر افراد با برخورد با واژه ی بازارسازی شبکه ای تصور می کنند بازارسازی شبکه ای همان شرکت های هرمی و شبیه گولدکوئست است. علت این موضوع سابقه ی دیرینه ای است که ما در فرهنگ شنیدازی و عمدتا بدون مطالعه خود داریم. تفاوت های زیادی میان بازارسازی شبکه ای و شرکت های هرمی وجود دارد. در این مقاله فرصت برای بررسی این تفاوت ها نیست، اما با یک جستجوی ساده در اینترنت و پرسیدن این موضوع از آقای گوگل می توانید به نتایج خوبی برسید.

اشتغال زایی و کسب درآمد از بازارسازی شبکه ای

اگر وضعیت اشتغال را در جامعه امروز بررسی کنیم می بینیم در جامعه ای زندگی می کنیم که نرخ بیکاری 2 رقمی است. همه ی ما می دانیم مسئله بیکاری چیزی نیست که به سادگی حل شود. همچنین عده ی زیادی را می بینیم که درآمدشان کفاف زندگیشان را نمی دهد و یا عده ای که اهداف بزرگی دارند اما به دلیل کمبود بودجه مالی از پیاده سازی اهداف خود باز مانده اند. بازارسازی شبکه ای، تجارتی است که به همه ی این عزیزان فرصت می دهد تا به خواسته های خود برسند.

ساده ترین روش برای فروش خدمات

بازارسازی شبکه ای یک روش ایده آل برای صاحبان مشاغل و کلیه شرکت ها و کسب وکارهای مختلف است. شما می توانید به سرعت و با کمترین هزینه، فروش خود را تا چند برابر افزایش دهید، شما این کار را بدون استخدام نیروی انسانی بیشتر و بدون هزینه های اضافی انجام خواهید داد. فقط کافی است سهمی از فروش خود را به فروشنده بدهید.

گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت، با در اختیار داشتن بیش از 50 بازاریاب حرفه ای در زمینه های مختلف شغلی و کسب درآمد، آماده ی همکاری با کلیه موسسات، شرکت ها و کسب و کارهای مختلف برای فروش خدمات است.

شما فقط کافی است نمایندگی فروش خود را با اخذ قراردادی به ما بدهید، تا معجزه ی فروش بیشتر را تجربه کنید. برای اطلاعات در خصوص بازارسازی شبکه ای می توانید با ما تماس بگیرید.

بازاریابی شبکه ای، بازارسازی شبکه ای

برای داشتن یک تیم بازاریابی کامل، و آموزش آنها و استفاده از آنها در سراسر کشور، نیاز به ماه ها و سالها وقت دارید. گروه طراحان و توسعه دهندگان وب سایت با داشتن نمایندگی فروش در شهرهای بزرگ کشور، می تواند محصول شما را در طیف گسترده ای از مردم به فروش برساند. جهت انجام کارهای بازارسازی و مشاوره رایگان می توانید با شماره 09199495065 تماس حاصل نمایید.

دیگر خدماتی که شاید به آنها نیاز داشته باشید:

راه اندازی دفتر کار مجازی

طراحی سایت شرکتی

اصول طراحی سایت شرکتی

اینستاگرام و تاثیرات آن بروی کسب و کار

خدمات طراحی سایت